Svētdiena, 26.03.2023
Eiženija, Ženija

21. reizi uzzied „Vērgales Sniegpulkstenītis”

21. reizi uzzied „Vērgales Sniegpulkstenītis”

17.03.2015
Ar pūpolu pirmo un sniegpulksteni,

Ar saulstaru meitenes acīs, -

Marts, sērsnu un cerību laiks

Atkal atnākt ir pratis.
 
     Ar šīm, vērgalnieka Aivara Gravas dzejas rindām, 13.martā Vērgales kultūras namā jau 21.reizi tika ieskandināts dziesmu vakars „Vērgales Sniegpulkstenītis”, kuru vadīja Marta Aniņa un liepājnieks Jānis Sproģis.
    Pasākumu atklāja Vērgales pamatskolas direktors Gints Juriks, uzsverot, ka Sniegpulkstenītis ir sasniedzis pilngadību, taču tas dziedāt prieku nemazina un viss turpinās. Pavisam šajā vakarā klausītāju priekam bija sagatavoti 36 priekšnesumi, bet pirmais no tiem bija pārsteigums. Noras Kurmes izpildījumā izskanēja viņas pašas komponētā dziesma „Pavasaris” ar vērgalnieces Rasmas Vērnieces vārdiem. Šī kompozīcija bija pirmatskaņojums un veltījums dziesmu vakaram „Vērgales Sniegpulkstenītis”.
   Arī šogad dziesmu vakarā ar saviem priekšnesumiem piedalījās ciemiņi - Pāvilostas kultūras nama vokālais ansamblis „Burbulīši”, Pāvilostas sākumskolas popgrupa, Pāvilostas vidusskolas popgrupa „K.R.A.M.S.”, Tārgales pamatskolas popgrupa „Jautrā varavīksne”, Sandra no Liepājas ar meitām Rūtu un Endiju, kā arī jaunākās paaudzes dalībnieki no Liepājas - Anete un Alvis Apiņi, Madara un Līva Nikovskas un Keita Kupalinska. Jāpiebilst, ka ansamblis „Burbulīši” martā notikušajā konkursā „Pērļu lietus”, kas notika Liepājā, ieguva atzinību.   
    Savukārt dziesmu vakarā „Vērgales Sniegpulkstenītis” visskaļākos aplausus un skatītāju simpātijas ar dziesmu „Vētra nāk” ieguva Vērgales pamatskolas 8.klases skolniece Lauma Lapiņa. Viņa konkursā „Pērļu lietus” vecuma grupā no 12 – 16 gadiem ieguva 1.vietu!
    Sniegpulkstenīša krustmāte Mirdza Sīpola saka lielu paldies visiem pasākuma dalībniekiem un visiem tiem, kuri palīdzēja tapt šim pasākumam!

Vita Braže
 
Foto: V.Braže
 
 Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ
 
Lauma Lapiņa izpilda dziesmu „Vētra nāk”
„Pavasara dziesmiņu” dzied Beatrise un Elizabete Nolmanes
Uzstājas Sandra ar meitu Rūtu
 
 

 

« Atpakaļ