Piektdiena, 31.03.2023
Gvido, Atvars

Piedalās "Deju mozaīkā"

Piedalās "Deju mozaīkā"

24.03.2015
   Šī gada 13.martā Pāvilostas Mūzikas skola piedalījās festivālā „Deju mozaīka”, kas notika Liepājas pilsētas 2. Mūzikas skolā.
  Mūsu skolu pārstāvēja: klavieru ansamblis – 4.klases audzeknes Sanija Monta Brēdiķe un Elīna Miltiņa (skolotāja Ingūna Venena) un 6.klavieru klases audzēkne Sanija Bērziņa (skolotāja Jeļena Doroņina).
   Festivāla dalībniekus no Saldus, Vaiņodes, Liepājas, Priekules, Pāvilostas un Nīcas ļoti silti sveica Liepājas pilsētas 2. Mūzikas skolas direktore Aiga Tiltiņa, uzsverot, ka mēs visi esam sanākuši šeit, lai atzīmētu ikkatra bērna stiprās puses, nevis lai kritizētu. Viņa pateicās gan audzēkņiem, gan pedagogiem par ieguldīto darbu.
   Dienas kārtība bija tiešam raiba - kā mozaīka, jo audzēkņi varēja piedalīties mākslinieces Zanes Eltermanes zīmēšanas nodarbībā un deju stundā skolotājas Ināras Ļisovas vadībā, kamēr pedagogi klausījās komponistes Ilzes Arnes lekciju.
   Visi sniegumi koncerta laikā bija ļoti interesanti. Komponiste I.Arnē brīnījās, cik sarežģītas un nopietnas bija izvelētās programmas. Mums arī ir gandarījums par to, ka mūsu bērni ir saņēmuši atzinības rakstus: Sanija Monta Brediķe un Elīna Miltiņa par „Labāko Polkas izpildījumu” un Sanija Bērziņa par „Labāko Menuēta izpildījumu”.
    Skolotāja Ingūna Venena sacījusi, ka ar prieku jau ceturto gadu piedalās šāda festivālā, jo viņai ļoti patīk labvēlīgā atmosfēra kāda tur mājo.
 
Jeļena Doroņina
 

 

« Atpakaļ