Svētdiena, 14.08.2022
Zelma, Zemgus, Virma

Pāvilostas vidusskolā izskan Pēdējais zvans

Pāvilostas vidusskolā izskan Pēdējais zvans

19.05.2015
    Piektdien, 15.maijā, Pāvilostas vidusskolā izskanēja 9. un 12.klases Pēdējais zvans.
   Uz svinīgo brīdi Pāvilostas aktu zālē bija pulcējušies skolotāji, tehniskie darbinieki, vecāki, citu klašu skolēni un pārējie viesi. Jautru un sirsnīgu sveicienu 9.klasei bija sarūpējuši 8.klases skolēni un skolotāja, fotogrāfiju slaidrādē parādot katra 9.klases skolnieka un klases audzinātājas Ludmilas labākās īpašības, ar kurām viņi vienmēr paliks citiem atmiņā, kā arī ar lielu dāvanu visai klasei un pavasarīgiem ziediem. Savukārt 11.klases kolektīvs sveica 12.klases skolēnus ar simboliskiem zvaniem ar laba vēlējumiem, klasei kopīgu dāvanu kasti un ziediem. Šī gada skolas absolventus sveica arī abu klašu pirmās skolotājas, tehniskie darbinieki un vecāki.
    12. un 9.klašu skolēni šogad vienojās kopīgā apsveikumā, sveicot skolotājus un skolas darbiniekus. Beidzēji bija sagatavojuši stilizētu apsveikumu, kura tapšanā bija jāiesaistās pašiem tehniskajiem darbiniekiem. Savukārt skolotājiem tika nodots ideāla skolotāja darba komplekts, kurā attēlotas visas tās lietas, kas nepieciešamas labam skolotājam.
   Skolas direktore Inguna Griškēviča un direktora vietniece Aina Jakovļeva absolventiem vēlēja izdošanos un veiksmi eksāmenos, un, lai zvans, kas šodien nozvan pēdējo reizi, būtu kādam kā modinātājzvans, citam kā jauna sākuma zvans un vēl kādam kā mājup atgriešanās zvans.
     Svinīgajā pasākumā skaistu dziesmu 9. un 12. klases skolēniem veltīja skolas 1.-5.klašu koris. Pasākuma noslēgumā visi skolnieki, skolotājas un tehniskie darbinieki pulcējās skolas priekšā uz kopīgu fotogrāfēšanos.

    Izdošanos un veiksmi eksāmenos vēlam:
 
9.klases skolēniem – Annijai ANSONEI, Madei Jetei JANCEI, Edgaram ĶIPSTAM, Edgaram LINDERMANIM, Annijai MUIŽNIECEI, Kristoferam PĒTERMANIM, Rūdolfam PRIEDOLIŅAM, Kārlim RUDZĀJAM un Helvijam SPRŪDAM!
 
12.klases skolēniem – Lindai ANSONEI, Agijai BUNKAI, Terēzei CĀBELEI, Ģirtam JAKOVĻEVAM, Ivo JAUNZEMAM, Diānai OZOLAI, Arvim PĒTERMANIM, Kristīnei Annai RAĢELEI, Alīnai ROGAI, Sintijai ROLMANEI, Sabīnei SĻESARENKO un Maigai UZAREI!
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: M.Kurčanova, A.Paipa
 
Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ
 
 
 

 

« Atpakaļ