Pirmdiena, 11.12.2023
Valdis, Voldemārs, Valdemārs

Vērgales pamatskolā noslēdzas mācību gads

Vērgales pamatskolā noslēdzas mācību gads

01.06.2015
     29.maijā Vērgales pamatskolā bija Nomināciju diena, kad atkal tika apbalvoti tie skolēni, kuri mācījušies labi un teicami, piedalījušies dažādās olimpiādēs un sporta sacensībās.
     Vispirms Pāvilostas novada metodiķe kultūras un izglītības jomā Silvija Leja pasniedza „Cerību balvu” skolēniem, kuru vidējā atzīme ir 8,5 balles un augstāk. Šogad šo balvu saņēma 7 skolēni – Elīna MILTIŅA, Sanija Monta BRĒDIĶE, Eva VĪTOLIŅA, Laura PIRKTIŅA, Jolanta KUČINSKAITE, Saiva ZAUERE un Reinis TROFIMOVS. Savukārt Vērgales pamatskolas direktors Gints Juriks apbalvoja tos skolēnus, kuri guvuši sasniegumus sporta sacensībās. Bet 1.klases skolēni saņēma sertifikātus par peldēšanas prasmju apguvi. Muzikālus priekšnesumus sniedza 2.klases skolnieces Elizabete un Beatrise NOLMANES. Īsu atskatu par aizvadīto mācību gadu sniedza direktora vietniece Anda Blūmane, parādot arī fotogrāfijas, kurās atainotas skolēnu šī gada aktivitātes. 9.klases skolniece Marta Kalēja un 8.klases skolniece Dace Dunaiska uz lielā ekrāna parādīja video, kuri tapuši gatavojoties ZZ čempionātam. Jāpiebilst, ka šogad ZZ čempionātā Kuldīgā uzvarēja Vērgales pamatskolas 8.klase, gūstot iespēju turpināt sacensības Rīgā.
     Bet skolēniem, kuri šajā mācību gadā mācījušies labi un teicami, tiks dāvāta ekskursija uz Šlokenbekas muižu, Ceļa muzeju un rodeļu trasi Sabilē.  
    Labi un teicami mācījās:
1.klase – Madara BRĒDIĶE, Paula Loreta BRĒDIĶE, Marta VĪTOLIŅA, Viktorija VIHMANE.
2.klase – Reinis VĪTOLIŅŠ, Arnita APLOKA, Roberts INDRIEKUS, Rūta KLĀSĒNA, Kristers Marats ĶUŅĶIS, Mārtiņš LAGZDIŅŠ, Gundega MATISONE, Beatrise NOLMANE, Elizabete NOLMANE, Rihards NOVADS, Liene PĀVILA.
3.klase – Džeina ŠERVINCKA, Amanda TROFIMOVA.
4.klase – Karīna BALODE, Miks KALĒJS, Emīls SĪPOLS.
5.klase – Elīna MILTIŅA, Sanija Monta BRĒDIĶE, Eva VĪTOLIŅA.
6.klase – Ieva JĒCE, Andris JĒCIS, Kristers APLOKS, Paula PELNĒNA, Maira BRAŽE.
7.klase – Jānis DUNKERS, Markuss GEDMINS, Elvita PETRAUSKA, Marija PETRAUSKA, Dans SILS.
8.klase – Jolanta KUČINSKAITE, Laura PIRKTIŅA, Saiva ZAUERE, Viesturs KAŽIS, Dace DUNAISKA.
9.klase – Reinis TROFIMOVS, Annija Katrīna ZIKMANE, Maiga MEĻĶE.
 
Lai visiem jauka un saulaina vasara!
 
Vita Braže
 
Foto V.Braže
 
Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ
 
 
 

 

« Atpakaļ