Pirmdiena, 27.06.2022
Malvīne, Malvis

Izlaidums "Dzintariņā"

Izlaidums "Dzintariņā"

01.06.2015
Mans gaišais bērns, mana kastaņa svece,
Es vēlētos tevi laimīgu redzēt!
Es gribētu tevi vēl sargāt un sargāt,
Man katra tava ziedlapa dārga.
Lai nenorauj vējš, lai salna saudzē,
Lai saule lēni un viedīgi plaucē,
Lai pumpurs pēc pumpura vaļā raisās
Un priecīgi šūpojas rēnajā gaisā,
Bet pamale slepeni negaisus briedē…
Var piepeši iekrist melns viesulis ziedos.
Mans gaišais bērns, mana kastaņa svece, -
Mana laime ir tevi laimīgu redzēt!
 
    Bezrūpīgā bērnība ir aiz muguras un pirmsskolas izlgītības iestādēs sākas izlaidumu laiks. Arī Pāvilostas pirmsskolas izglītības iestādē "Dzintariņš" 29.maijā notika izlaidums. 
    Bērni un audzinātājas rūpīgi gatavojās, lai svētki būtu svinīgi un neaizmirstami - bērni dziedāja, dejoja, skaitīja burvīgus dzejoļus un pat rādīja savas muzikālās prasmes, nospēlējot izvelētu skaņdarbu uz klavierēm. Pateicības vārdi tika teikti gan pirmsskolas kolektīvam par bērnos ieguldīto darbu, izrādīto mīlestību un rūpēm, gan vecākiem par jauko sadarbību ar bērnudārzu. Saņemot no pirmsskolas vadītājas Montas Pētermanes albumu par bērnudārza beigšanu, katrs audzēknis par piemiņu "Dzintariņam" traukā ielika savu dzintara akmentiņu.
    Šogad rudenī ceļu uz skolu mēros - Valts Entonijs Drišļjuks, Markuss Marskis, Evelīna Ozola, Simona Padrevica, Ralfs Putniņš, Jūlija Šeiko, Kristaps Kristofers Vējkājs, Elza Eleonora Zariņa un Samanta Zveja.
   Pirmsskolas audzēkņu dzīves grāmatā tas būs pirmais un viens no visspilgtākajiem notikumiem. Priekšā ir skolas laiks ar priekiem, jauniem atklājumiem, mazām un lielām uzvarām...
Laimīgu ceļu uzsākot skolas gaitas!
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: M.Kurčanova
 
Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ
 
 
« Atpakaļ