Otrdiena, 30.05.2023
Lolita, Vitolds

Gatavošanās Velo- moto- auto parādei

Gatavošanās Velo- moto- auto parādei

29.05.2015
     Lai veiksmīgi noritētu parādes organizēšana, 11.maijā  biedrības „No idejas līdz attīstībai” pārstāves Inta Vīgante un Sintija Spriņģe, tikās ar galveno Pāvilostas pilsētas svētku organizatori, Pāvilostas novada pašvaldības kultūras nama vadītāju Silvu Vārsbergu.
Tikšanās laikā tika izrunāta parādes norise, kā arī drošības jautājumi.
     Savukārt, 12.maijā norisinājās tikšanās ar Pāvilostas novada sporta organizatoru Aldi Barsukovu un domes izpilddirektoru Alfrēdu Magoni. Tikšanās laikā tika runāts par parādes organizatoriskajiem jautājumiem, kā arī, par parādes dalībnieku transportlīdzekļu izvietošanu. Tikšanās norisinājās Pāvilostas pilsētas stadionā(vietā, kur notiks velo- moto- auto parādes reģistrācija un parādes starts).
     Lai paveiktu pēdējos parādes organizēšanai nepieciešamos darbus, 15.maijā notika parādes organizētāju noslēguma sanāksme, kuras laikā tika vienkopus sagatavoti pēdējie, nepieciešamie materiāli. Sanāksmes laikā rūpīgi tika pārrunāta parādes gaita, izrunātas iespējamās kļūdas un to atrisinājumi.
     Kā arī tika izgatavotas divas norādes- „Reģistrācija” un „Reģistrēšanās parādei”, kuras tiks novietotas uz Dzintara ielas pie iebrauktuves stadionā, lai parādes dalībniekiem būtu vieglāk atrast parādes starta vietu.
 
Sintija Spriņģe
 

  EEZ, SIF, NVO” No idejas līdz attīstībai”, līguma nr. 2012.EEZ/DAP/MIC/161/1/K/033. 

Šis materiāls ir izveidots ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par raksta saturu atbild biedrība “ No idejas līdz attīstībai”. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

 

« Atpakaļ