Svētdiena, 14.08.2022
Zelma, Zemgus, Virma

Velo- moto- auto parāde 2015

Velo- moto- auto parāde 2015

29.05.2015

     Jau piekto gadu pēc kārtas Pāvilostas pilsētas svētku neatņemama sastāvdaļa ir biedrības „No idejas līdz attīstībai” organizētā velo-moto un pirmo reizi arī auto parāde.
      Sagatavošanās darbus, parādi un visus parādes procesus vadīja Inta Vīgante un Sintija Spriņģe. Tika rīkotas apspriedes, informatīvie vakari, tikšanās un sagatavošanās darbi, uzrunāti jaunieši, kuri varētu palīdzēt parādes dalībnieku reģistrēšanā. Pēc lielajiem sagatavošanās darbiem, 16.maijā - Pāvilostas pilsētas svētku ietvaros – atkal pilsētu pārsteidza 16 velo,  24 moto un 5 auto vienības.
   Pulcēšanās laikā tika apspriests gada laikā paveiktais, katram nu bija izdevība savu „lolojumu” atrādīt plašākai publikai. Siltais, saulainais laiks, vēl jo vairāk pastiprināja motociklu spožumu, dalībnieku labo noskaņojumu un vienreizējo iespēju pāvilostniekiem vienkopus redzēt tik daudz moto entuziastus.
     Paldies par atbalstu un sadarbību Pāvilostas kultūras nama vadītājai Silvai Vārsbergai, sporta organizatoram Aldim Barsukovam un izpilddirektoram Alfrēdam Magonem. Paldies visiem, kuri iesaistījās sagatavošanās darbos un ar lielu atbildības sajūtu strādāja visos parādes procesos.
     Paldies Andrai, Evitai un Terēzei par dalībnieku reģistrēšanu! Paldies visiem parādes dalībniekiem!
 Uz tikšanos nākamgad pilsētas svētkos moto parādē!
 
Sintija Spriņģe
Foto: Edgars Eduards Kristapsons un Sintija Spriņģe
 

EEZ, SIF, NVO” No idejas līdz attīstībai”, līguma nr. 2012.EEZ/DAP/MIC/161/1/K/033. 

Šis materiāls ir izveidots ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par raksta saturu atbild biedrība “ No idejas līdz attīstībai”. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

 
 

 

« Atpakaļ