Otrdiena, 30.05.2023
Lolita, Vitolds

"Cerību balvas" pasniegšana vidusskolā

"Cerību balvas" pasniegšana vidusskolā

29.05.2015
       Šodien, 29.maijā, Pāvilostas vidusskolā skolēni, pedagogi, tehniskie darbinieki, vecāki un Pāvilostas novada pašvaldības pārstāvji pulcējās skolas aktu zālē uz pēdējo šī gada mācību dienu.
       Noslēdzoties kārtējam mācību gadam,  skolas vadībai tas ir laiks, lai izvērtēju to, kā tad skolēni mācījušies un kādu sniegumu rādījuši. Ierasti šīs ir tas brīdis, kad tiek sveikti arī  "Cerības balvas" nominanti. 
     Pāvilostas novada pašvaldības izpilddirektors Alfrēds Magone ar svinīgu uzrunu klātesošajiem un īpašu veltījumu balvas nominantiem šogad Pāvilostas vidusskolā 5.- 8. klašu grupā sveica - Rasu Lācīti (5.klase, vidējā atzīme 8,64), Martu Zamarīti (5.klase, vid. atz. 10), Mihaēlu Doroņinu (7.klase, vid. atz. 9,67), Kristiānu Šeiko (8.klase, vid. atz. 8,69), bet 9.klases skolnieks Rūdolfs Priedoliņš, kura vidējā atzīme ir 8,57, un 12.klases skolnieces - Terēze Cābele (vid. atz. 8,5), Linda Ansone (vid.atz.9,15) un Maiga Uzare (vid.atz. 9,07) - "Cerību balvu" saņems izlaiduma dienā - 6. un 13.jūnijā.
       Vērtēti tika arī klašu reitingi skolā jeb klases mācību vidējā atzīme, par kurām katra klase saņēma atzinības rakstu un konfekšu kasti. Arī skolēni, kuri parādījuši labākos mācību rezultātus savā klasē, tika apbalvoti ar grāmatu un pateicības rakstu.
       Noslēgumā skolas direktore Ingūna Griškēviča un direktores vietniece Aina Jakovļeva pateicās skolotājiem un vecākiem par ieguldīto darbu šajā mācību gadā, kā arī vēlēja bērniem kārtīgi atpūsties, gūt jaunas zināšanas un piedzīvojumus vasaras brīvlaikā, bet neaizmirst arī par drošību, lai atkal jau rudenī varētu visi tikties skolā.
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: M.Kurčanova, M.Rolmane
 
 
 
« Atpakaļ