Pirmdiena, 05.06.2023
Margots, Igors, Ingvars

Liecību izsniegšana Mūzikas skolā

Liecību izsniegšana Mūzikas skolā

28.05.2015
    Trešdien, 27.maijā, ar nelielu  Mūzikas skolas audzēkņu koncertu "Laimīgās dienas" tika izsniegtas liecības Pāvilostas Mūzikas skolā.
   Uz svinīgo pēdējo mācību dienu Mūzikas skolā bija pulcejušies gan paši audzēkņi, gan pedagogi un audzēkņu vecāki. Kādam šī uzstāšanās bija jau vairākkārtēja, bet cits pirmo reizi uzdrošinājās stāties lielākas auditorijas priekšā un nospēlēt savu skaņdarbu.
   Izvērtējot šo mācību gadu, skolas direktore Inga Šnore izsniedza pateicības rakstus tiem skolas audzēkņiem, kuri piedalījušies dažādos Kurzemes reģiona konkursos un sasnieguši labus rezultātus, pateicība pienācās arī tiem bērniem, kuri tikai mēģinājuši startēt kādā no konkursiem, bet šoreiz vēl nav izdevies saņemt kādu vietu vai atzinības rakstu, jo arī drosme ir jānovērtē ar labiem vārdiem un uzslavu.
   Liels paldies no skolas direktores un pedagogu puses tika teikts arī vecākiem, kuri daudz laika, darba un izdomas ir iegudījuši sava bērna muzikālajā izaugsmē.
    Katrs Mūzikas skolas pedagogs, veltot tikai labus un atzinīgus vārdus saviem audzēkņiem, pasniedza liecības savos mācību priekšmetos.
    Pēc svinīgā koncerta Pāvilostas Mūzikas skolā notika jaunu audzēkņu uzņemšanas 2015./2016. mācību gadam.
 
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: M.Kurčanova
 
 
« Atpakaļ