Svētdiena, 14.08.2022
Zelma, Zemgus, Virma

ZZ Čempionāta finālā Jūrmalā startēs Vērgales pamatskolas 8.klase

ZZ Čempionāta finālā Jūrmalā startēs Vērgales pamatskolas 8.klase

27.05.2015
   12.maijā Kuldīgā notika Zelta Zivtiņas un jauniešu organizācijas Avantis rīkotais vērienīgākais  Latvijas skolēnu prāta un sporta spēļu ZZ Čempionāta 2015 Kurzemes pusfināls.
    Lai kvalificētos ZZ Čempionāta pusfināla sacensībām, mums bija jāveic  mājas darbs - radošais uzdevums. Klasei kopīgiem spēkiem bija  jāizveido video sižets „Mani novada dārgumi,” Izvērtējot to, galvenie kritēriji bija tā atbilstība tematikai, klases radošā izdoma, mākslinieciskais tvēriens, atraktivitāte un klases vienotība .
    Mēs pastāstījām patiesu, ļoti senu notikumu par īstu mīlestību. Barona laikā tas bija norisinājies tieši mūsu klases telpā . Vērtētājiem šis video vēstījums bija paticis, un mēs tikām uzaicināti uz pusfinālu Kuldīgā. ŠĪ ziņa mūs ļoti sajūsmināja, jo  Kurzemes zonā bija pieteikušās 263 skolas, bet uzaicināta tika tikai katra trešā  skola (ap 85).
     Šogad sacensības bija veltītas Spēkam un Prātam – diviem elementiem, tāpēc pusfinālā sacentāmies divos sacensību posmos  - APCEĻO LATVIJU un ATJAUTĪBAS TORNIS. Spraigā cīņā, ko pavadīja vienotības gars, sacenšoties  6.-8. klašu grupā (pavisam 31 klase ), ieguvām 6.vietu un ceļazīmi uz ZZ Čempionāta finālu 30.maijā Jūrmalā.
     Mūsu klases audzinātāja Ivita Meļķe: "ZZ Čempionāts ir lielisks piedzīvojums! Mēs tajā piedalāmies pirmo reizi un, jāsaka, ka dalība čempionātā iemāca to, ko skolā nevar iemācīties – komandas darbu. Patīkami redzēt, kā skolēni strādā vienoti un kā viņi cenšas sadarboties, lai kopīgi aizstāvētu savus mērķus. Esiet tik saliedēti arī turpmāk!"
       Paldies vecākiem par palīdzību ,Lauras mammai- Vijai Pirktiņai par līdzi jušanu un atbalstu Kuldīgā!
Turam īkšķus! Uz Jūrmalu!!!
 
8.klases komandas kapteine Dace Dunaiska
 
Foto: D.Dunaiska
 
 
 

 

« Atpakaļ