Svētdiena, 14.08.2022
Zelma, Zemgus, Virma

Koncerts „Vasaras noskaņā”

Koncerts „Vasaras noskaņā”

20.05.2015
    19.maijā Vērgales pamatskolā notika gadskārtējais Pāvilostas Mūzikas skolas audzēkņu koncerts. Šis pasākums nu jau ir kļuvis par jauku tradīciju un tajā piedalās gan Vērgales, gan Pāvilostas bērni, parādot skatītājiem to, kas apgūts šajā mācību gadā.
     Pirmie koncertā uzstājās Tautas mūzikas ansambļa dalībnieki no Pāvilostas ar skaņdarbu „Uz kalniņa mēnestiņis”. Koncertā tautas dziesmu apdares atskaņoja klavierspēles nodaļas audzēknes Paula Loreta Brēdiķe, Elizabete Nolmane, Viktorija Vihmane, Marta Vītoliņa, Arnita Aploka un Rūta Klāsēna.Bet klavierklases audzēknes Sanija Monta Brēdiķe un Elīna Miltiņa duetā atskaņoja „Polku”. Jāpiebilst, ka abas meitenes šogad ar panākumiem piedalījušās dažādos, ar mūziku saistītos, konkursos. Savukārt Madara Brēdiķe – vijole, kopā ar skolotāju Ingunu Venenu spēlēja skaņdarbu „Lācis”. 2.akordeona klases audzēknis Markuss Lazukins atskaņoja „Vācu tautas dziesmu”, bet ģitārspēles prasmes rādīja Gusts Brūklis. Koncerta noslēgumā uzstājās vijoļu duets ar dziesmu „Pāri varavīksnei”.
     Pasākuma izskaņā Pāvilostas Mūzikas skolas direktore Inga Šnore un Vērgales pamatskolas direktors Gints Juriks pateicās Mūzikas skolas skolotājām – Jeļenai Doroņinai, Antrai Ķikutei, , Dacei Bērzniecei un Ingunai Venenai par ieguldīto darbu audzēkņu izglītošanā. Mūzikas skolas direktore pasniedza pateicības rakstus Brēdiķu un Aploku ģimenēm par atsaucību un sadarbību ar Pāvilostas Mūzikas skolu.
 
Vita Braže
 
Foto V.Braže, I.Šnore
 
 
 
 
 
« Atpakaļ