Ceturtdiena, 25.07.2024
Jēkabs, Žaklīna

Oficiāli atklāj veikparku "WAKE Das Crocodill" Pāvilostā

Oficiāli atklāj veikparku "WAKE Das Crocodill" Pāvilostā

20.07.2015
    Šī gada 4. jūlijā ekstrēmo ūdens sporta veidu piekritējiem tik ļoti iecienītā Pāvilosta kļuva par vēl vienu sporta veidu bagātāka - līdzās vindsērfinga, sērfinga un  kaiborda iespējām, nu arī veikbords ir kļuvis par neatņemamu Pāvilostas sastāvdaļu, ko neietekmē nedz vēja virzieni, nedz brāzmu stiprums, portālu informējis WAKE Das Crocodill vadītājs Krišjānis Tūtāns.
     4.jūlijā Pāvilostā, Malduguns dīķī visiem interesentiem un veikborda sporta piekritējējiem tika oficiāli atklāts Veikparks WAKE Das Crocodill, kas aprīkots  ar diviem veikborda kabeļiem, (katra kabeļa garums ir 120m). Izklaides parks atrodas pašā Pāvilostas sākumā, Dzelzceļa ielā 50, Malduguns dīķī vai kā pāvilostnieki to sauc - par Meniķi.
    Mākslīgi izveidotā ūdenskrātuve, ko agrāk izmantoja ledus izgatavošanai zivju fabrikai, kādu laiku bija piemirsta un atstāta bez pielietojuma, taču uzņēmēji, kas Pāvilostā ir uzcēluši brīvdienu apartamentus Das Crocodill, nolēma piešķirt Meniķim jaunu seju un to veiksmīgi realizējuši! 
     "Veikborda kabeļi nav vienīgā aktivitāte. Jau šobrīd atpūtas kompleksā bez veikošanas ir iespējams peldēties speciāli izraktā pedvietā, kur dziļums nepārsniedz 1.5m, sasildīties apkurināmā kublā, iekāpt bumbā, kas ripo virs ūdens, izbraukt ar laivu, kajaku,  airu dēli (supu), vai vienkārši baudīt skaisto dabu un  iemalkot kādu atspirdzinošu dzērienu, kafiju vai saldējumu" ar veikparka plašajām izklaides iespējām iepazīstina veikparka vadītājs Krišjānis Tūtāns. WAKE Das Crocodill vasaras sezonā  atvērts katru dienu no plkst. 11:00 līdz saulrietam. Telefons veikborda rezervācijām – 26 654 754.
 
Raksts no www.liepajniekiem.lv 
 
 
foto: M.Kurčanova
 
 
 
 

 

« Atpakaļ