Otrdiena, 06.12.2022
Niklāvs, Niks, Nikolajs

„Maini dzīvi, domā plašāk!”

„Maini dzīvi, domā plašāk!”

27.01.2015

      Ziemas vējainajā un vēsajā piektdienas vakarā, 16.janvārī tikāmies siltajās un mājīgajās biedrības ”No idejas līdz attīstībai” telpās, kurā norisinājās tikšanās ar Jauniešiem, kuri 2014.gada septembrī piedalījās Starptautiskajā pieredzes apmaiņas braucienā Sicīlijā. Braucienā piedalījās Terēze Cābele, Matīss Gruntmanis, Dāvis Štokmanis, Renards Rolmanis, Kristīne Hodakovska, Jānis Penkulis, Sintija Spriņģe un Inta Vīgante.
    Pie kafijas krūzes un itāļu fona mūzikas, apspriedām notikušā brauciena plusus un mīnusus, bet pārsvarā visu atcerējāmies ar smaidu sejā. Vērojot fotogrāfijas, smējāmies par lieliski pavadītām brīvdienām. Lai gan brauciens bija pirms dažiem mēnešiem, atmiņas palikušas, itkā tas būtu noticis vēl pavisam nesen. Katrs šī apmaiņas brauciena dalībnieks saņēma Youthpass sertifikātu. Šī sertifikāta pamatuzdevums ir izveidot visā Eiropā atzītu dokumentu, kas veicinātu ES neformālās izglītības programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros iegūto prasmju un zināšanu apzināšanos un atzīšanu.
    Galvenais informatīvās tikšanās reizes mērķis bija pārrunāt iespēju turpmāk piedalīties Starptautiskos  Jauniešu pieredzes apmaiņas braucienos, kuros var piedalīties ikkatrs no mums.  Biedrība bieži saņem piedāvājumus kļūt par sadarbības partneriem kādā no Jauniešu apmaiņas projektiem.
     Tāpat tika pārrunāts un diskutēts par iespēju Starptautisku pieredzes apmaiņas projektu veidot pašiem jauniešiem. Biedrības mērķis ir virzīt un atbalstīt jauniešus iesaistīties jaunatnes politikas veidošanā un savas dzīves uzlabošanā.
Pateicoties labai kompānijai un smaidīgiem, sabiedriskiem jauniešiem jebkurš pasākums vai brauciens ir izdevies, galvenais vajag darīt. Paldies Intai Vīgantei par iespēju piedalīties šāda veida projektos un Sintijai Spriņģei par šī informatīvā vakara izveidi. Tiekamies jau nākamajos braucienos vai tikšanās reizēs.
 
Rakstu sagatavoja Terēze Cābele un
Sintija Spriņģe,
Biedrība „No idejas līdz attīstībai”
 
 
EEZ, SIF, NVO” No idejas līdz attīstībai”, līguma nr. 2012.EEZ/DAP/MIC/161/1/K/033.
Šis raksts ir izveidots ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par raksta saturu atbild biedrība “ No idejas līdz attīstībai”. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

 

« Atpakaļ