Svētdiena, 02.04.2023
Imgarde, Irmgarde

Pāvilostas vidusskolniece piedalās konkursā “Gudrs, vēl gudrāks”

Pāvilostas vidusskolniece piedalās konkursā “Gudrs, vēl gudrāks”

26.01.2015
   Pavisam drīz 9.klases skolēniem būs jāizdara pirmā lielā izvēle –  kur mācīties tālāk? Daži savu izvēli jau izdarījuši, bet citi vēl ieklausās skolotāju, vecāku un savā sirdsbalsī.
   Bet pagaidām 9.klases skolniece Annija Ansone izvēlējas piedalīties spēlē "Gudrs, vēl gudrāks", jo bija gatava sevi pārbaudīt spēlē par visgudrākā skolēna titulu. Un nekļūdījās, jo pusfinālā 9.janvārī ieguva 2.vietu un tiesības piedalīties lielajā 9-to klašu finālā, kurš notika 14.janvārī Latvijas televīzijā.
    Kompetenti eksperti katrā spēlē sagatavo atbilstošus jautājumus konkrētai vecuma grupai. Jautājumi ietver mācību vielu un sabiedriski aktuālas tēmas mūzikā, mākslā, vēsturē, politikā un citās jomās. Savus jautājumus spēles dalībniekiem gan atraktīvā video formātā, gan tiešraidē studijā, sagatavo arī sabiedrībā zināmi cilvēki – kultūras jomas pārstāvji, zinātnieki, sportisti, politiķi, mūziķi un citi.
    Gan pusfināla, gan fināla spēlēs Annija saņēma pateicību par piedalīšanos un piemiņas balvas - ISIC karti, balvas no žurnāliem "Ilustrētā Pasaules Vēsture", krūzīti ar LTV 1 spēles logo, pildspalvu un saldo balvu.
    Priecājos, ka arī mūsu skolā ir talantīgi, atjautīgi un erudīti jaunie cilvēki, kuri pēc 10-20 gadiem noteiks lietu kārtību mūsu Latvijā.

9.klases audzinātāja Ludmila Vasiļčika
 

« Atpakaļ