Trešdiena, 22.03.2023
Tamāra, Dziedra

Erasmus + aktualitātes

Erasmus + aktualitātes

27.01.2015

    23. janvārī Rīgā, viesnīcā Raddison Blu Hotel Latvia norisinājās informatīvais seminārs par Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras aktualitātēm 2015.gadā, Erasmus+ projektu rakstīšanas iespējām un īpaša uzmanība tika veltīta skaidrojot, kā pareizi aizpildīt projekta pieteikuma veidlapas jeb e-formas.
   Biedrības „No idejas līdz attīstībai” pārstāve Sintija Spriņģe piedalījās šajā seminārā. Seminārā pavadītais laiks bija tiešām ļoti produktīvs un vērtīgs. JSPA pārstāvji plaši izklāstīja e-formas aizpildīšanu un precīzi un zinoši atbildēja uz visiem dalībnieku uzdotajiem jautājumiem.
Paldies Pāvilostas novada pašvaldībai, kura piedalās kā līdzfinansētājs Biedrības „No idejas līdz attīstībai” vadītajā Darbības atbalsta programmas projektā, kas arī, sniedza iespēju piedalīties šajā seminārā
Rakstu sagatavoja Sintija Spriņģe
Biedrība „No idejas līdz attīstībai”
 

 
EEZ, SIF, NVO” No idejas līdz attīstībai”, līguma nr. 2012.EEZ/DAP/MIC/161/1/K/033.
Šis raksts ir izveidots ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par raksta saturu atbild biedrība “ No idejas līdz attīstībai”. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

 

« Atpakaļ