Ceturtdiena, 25.07.2024
Jēkabs, Žaklīna

Ziemassvētkos visiem pateicos!

Ziemassvētkos visiem pateicos!

22.12.2015
     Caur miglas vāliem un lietus blāķiem steidzīgs pie mums atnācis Ziemassvētku laiks. Beķeri abrās jauc piparkūku mīklu un mēs cepam piparkūkas, lai ar kanēļa un krustnagliņu smaržu atvilinātu pie sevis svētku sajūtu. Darām to, ko nedarām ikdienā – rotājam telpas, pušķojam egles, dziedam dziesmas un skaitām pantus par sniegu, piparkūkām, rūķiem, ziemu un gaidām Ziemassvētku vecīti.
    Tas ir tāds laiks, kad arī pie lielajiem “bērniem” miegā nāk rūķi un aicina viņus paveikt kaut ko neikdienišķu un skaistu, lai iepriecinātu citus. Tas ir patiesi lieliski, ka tādi lieli “bērni” arī paši kļūst par rūķiem, kas satiekas, sačukstas, plāno un izgudro, darbojas un pārsteidz mūs ar brīnišķīgām lietām.
   Pirmsskolas izglītības iestādes “Dzintariņš” vārdā saku lielu paldies tiem vecākiem, kas čakli kā rūķi rosījās, lai mūsu iestādes bērniem Ziemassvētku tuvošanās laiks būtu interesants un neparasts. Paldies Ivetai Pētermanei un Gunai Vagotiņai Vagulei par lielisko Ziemassvētku gaidīšanas kalendāru – pārsteigumiem pilnas kārbas katrai decembra darba dienai ar dažādiem uzdevumiem un našķiem, kuru darbīgās mammas bija sarūpējušas “Vāverēnu” grupas bērniem. Paldies Vinetai un Uģim Zaļkalniem par krāsniņu Ziemassvētku uzvedumam. Paldies iestādes padomes vadītājai Sanitai Krēsliņai un viņas atbalsta grupai – Lolitai Jaņķevicai un Rihardam Tolkam (iestādes vārtiņu noformējums), Ivetai un Jānim Pētermaņiem (briedis ar kamanām iestādes laukumā), Jānim Vanagam un visiem vecākiem, kuri iesaistījās, lai pār iestādes laukumu nolītu konfekšu lietus. Paldies Evijai un Ingum Antonovičiem par dāsno ziedojumu – konfektēm, kas papildināja bērnu Ziemassvētku paciņas un mandarīniem grupu svētku galdam. Paldies Sintijai Spriņģei un Annai Vezjukai par mašīnām, kas tagad jo lielu dara “Saulītes” grupiņas bērnu prieku. Paldies Aigai Rudzājai par skaisto Adventes vainagu. Ar gandarījumu daru zināmu, ka šajos laikos vēl var atrast drosmīgus vīrus, kas nebūdami pedagogi nebaidās uzlikt bārdu un stāties mazu bērnu priekšā, lai uzklausītu viņu sakāmo. Šogad mūsu iestādē lielisko Ziemassvētku vecīšu lomās iejutās Jānis Vanags un Oskars Vērnieks. Paldies par drosmi!
     Paldies visiem iestādes darbiniekiem, kas grieza un cakoja, lai piepildītu telpas daždažādu pārsliņu rotā un tās kaut nedaudz atgādinātu, ka atrodamies pašā Ziemas viducī. Paldies ik katram, kas ieguldīja darbu, lai taptu sirsnīgie Ziemassvētku pasākumi.
    Ceru un ticu, ka ik vienam no mums būs izdevies sastapt Ziemassvētku sajūtu svecīšu liesmiņās, brīnumsvecīšu sprakšķos, eglīšu un piparkūku smaržā, kādā īpaši sagatavotā dāvaniņā, koncertā vai mīļu cilvēku smaidā. Lai sirsnīgo Ziemassvētku sajūtu izdodas saglabāt sirsniņā visa gada garumā, arī drūmā ikdienā!
      Lai Jaunais gads atnāk idejām bagāts un rosīgs, lai kopīgi spējam paveikt lieliskas lietas!
 
  Pāvilostas PII “Dzintariņš” vadītāja Monta Pētermane
 
P.S. Piedod, ja Tavs vārds šeit nav pieminēts, bet zini – es Tev pateicos!
 Foto: M.Pētermane, S.Gruntmane

 Par to, kā PII "Dzintariņš" svinēja Ziemassvētkus,

skatieties FOTOGALERIJĀ

 

« Atpakaļ