Ceturtdiena, 25.07.2024
Jēkabs, Žaklīna

Ziemassvētki Vērgales pamatskolā

Ziemassvētki Vērgales pamatskolā

21.12.2015
      Vērgales pamatskolā aizvadīts pirmais mācību pusgads, tādēļ 18.decembrī skolēni pulcējās Vērgales kultūras namā uz svētku pasākumu. Vispirms Vērgales pamatskolas direktors Gints Juriks un viņa vietniece Anda Blūmane pasniedza Pateicības rakstus tiem skolēniem, kuri pirmajā semestrī mācījušies labi un teicami. 
Un tie ir:
1.klase - Ralfs HELMŠTEINS, Ance MATISONE, Madara MIZĒNA, Elīza Marija NADJAKA, Rinalds PRIEDOLS.
2.klase - Marta VĪTOLIŅA, Madara BRĒDIĶE, Paula Loreta BRĒDIĶE.
3.klase - Rihards NOVADS, Kristers Marats ĶUŅĶIS, Roberts INDRIEKUS, Arnita APLOKA, Gundega MATISONE, Mārtiņš LAGZDIŅŠ, Reinis VĪTOLIŅŠ.
4.klase - Amanda TROFIMOVA, Džeina ŠERVINCKA.
5.klase - Emīls SĪPOLS, Miks KALĒJS, Aleksis PETRAUSKS, Karīna BALODE.
6.klase - Sanija Monta BRĒDIĶE, Eva VĪTOLIŅA, Elīna MILTIŅA.
7.klase - Ieva JĒCE, AndriS JĒCIS, Paula PELNĒNA, Haralds MUCENIEKS.
8.klase - Toms RUMPIS, Jānis DUNKERS, Markuss GEDMINS, Marija PETRAUSKA, Elvita PETRAUSKA.
9.klase - Jolanta KUČINSKAITE, Saiva ZAUERE, Laura PIRKTIŅA, Viesturs KAŽIS, Dace DUNAISKA.

       Skolēni un skolotāji bija sagatavojuši svētku koncertu - dziesmas, dejas, klavierspēles priekšnesumus un teātra izrādes. 1.klases skolēni pastāstīja, ko Zaķis dara brīvdienās. 2.klases meitenes nodejoja Sniegpārsliņu deju, bet visa klase kopā stāstīja un rādīja par Kurmīša dzīvi ziemā. Savukārt 3.klase parādīja piecus uzvedumus par Pļunduri un Putnubiedēkli, pēc latviešu valodas stundās secerētajiem darbiem. Bet pārējās klases piedalījās pasakas "Runcis zābakos" uzvedumā.Skatītāji varēja vērot izmanīgā Runča un pārējo tēlu gaitas katras klases skatījumā. Visiem labi zināmā pasaka tika uzvesta gan klasiskajā, gan modernajā variantā, šur tur ievijot arī pa kādam Ziemassvētku motīvam.  
     Bet svētku noslēgumā pats gaidītākais brīdis - Ziemassvētku vecīša ierašanās. Šogad viņš bija ļoti moderns un atraktīvs, jo pēc sasveicināšanās uzreiz aicināja uz skatuves 2., 4., 5., 6. un 8.klases skolotājas, lai kopīgi iemācītos dažus vienkāršus deju soļus. Noslēgumā uz aktīvu izkustēšanos deju ritmos tika aicināti arī pārējie klātesošie. Saņemot dāvanas bērni Ziemassvētku vecītim sniedza priekšnesumus un skaitīja dzejoļus.
 
Vita Braže
 
Foto V.Braže
 
Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ
 
 
 
« Atpakaļ