Ceturtdiena, 25.07.2024
Jēkabs, Žaklīna

Pāvilostas novada dejotāji piedalās labdarības akcijā Aizputē

Pāvilostas novada dejotāji piedalās labdarības akcijā Aizputē

18.12.2015
     Jau ceturto gadu pēc kārtas Aizputes sporta hallē 12.decembrī norisinājās Aizputes novada labdarības akcijas "No sirds uz sirdi" Liepājas apriņķa dejotāju lielkoncerts. Neiztrūkstoši šajā akcijā piedalījās un ar skaistām dejām priecēja arī Pāvilostas novada vidējās paaudzes deju kolektīvi - Vērgales VPDK "Vērgalīte" un Pāvilostas VPDK "Mārsils".
    Šogad Aizputes novada labdarības akcijas „No sirds uz sirdi” mērķis ir sniegt veciem, vientuļiem cilvēkiem, kam gadu slieksnis ir pāri 80, sirds siltumu, uzmanību un mīļu dāvanu, tā ienesot mirkli gaišuma un siltuma vecu vientuļu cilvēku ikdienā. Tāpēc visa akcijā saziedotā nauda tiks novirzīta tieši šim mērķim.
  Labdarības akcijas "No sirds uz sirdi" dejotāju lielkoncertā kopskaitā piedalījās 19 Liepājas apriņķa deju kolektīvi, kopumā pulcējot 368 dejotājus. Koncertā tika izdejotas 27 dejas. Jau otro gadu labdarības koncertu ar savu klātbūtni pagodināja arī Liepājas apriņķa virsvadītājs Jānis Purviņš.
    Šogad kolektīva "Vērgalīte" dejotāji izdejoja četras dejas - trīs no tām apgūtas pagājušajā sezonā - "Es pazinu to meitiņu", "Kad tie zēni prūšos gāja" un "Ai, kājiņas", bet deja "Visam cauri iet" apgūta šajā sezonā un pirmo reizi tika atrādīta skatītājiem. Savukārt Pāvilostas kolektīvs "Mārsils" koncerta skatītājus priecēja ar trīs dejām - "Kad tie zēni prūšos gāja", kas iemācīta jau pagājušā sezonā, un divas dejas no jaunās sezonas repertuāra - "Tēvis, tēvis tais' man laivu" un "Induļa žigliņš".
   Tradicionāli arī šogad Pāvilostas novada dejotāji koncertu atbalstīja ne tikai ar dalību tajā, bet arī finansiāli, ziedojot naudiņu labdarības akcijas mērķim.
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: Ieva Skābarde
 
Vērgales VPDK "Vērgalīte" dejotāji
Pāvilostas VPDK "Mārsils" dejotāji
 
« Atpakaļ