Sestdiena, 25.09.2021
Rauls, Rodrigo

Pāvilostā viesojas Krievijas tūroperatori

Pāvilostā viesojas Krievijas tūroperatori

03.10.2014
    Svētdienas, 28. septembra, vakarā Krievijas tūrindustrijas savienības Baltijas nodaļas rīkotā Tūrisma foruma II daļas ietvaros Pāvilostā viesojās Krievijas tūroperatori -  tūrisma uzņēmēji un žurnālisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, kā arī žurnālisti, tūrisma aģentūru un tūroperatoru pārstāvji no 12 Krievijas reģioniem – Maskavas, Sanktpēterburgas, Jekaterinburgas, Petrozavodskas, Iževskas, Čeļabinskas, Toljati, Bernaulas, Ramenskas u.c.
      Tūroperatoru vizītes mērķis bija klātienē iepazīties ar Baltijas jūras piekrasti, ietverot visas Kurzemes reģiona pilsētas, to skaitā arī Pāvilostu.
    Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons Starptautiskā Tūrisma foruma viesus prezentācijas veidā iepazīsitnāja ar pilsētas vēsturi, ostu un uzņēmējdarbību. Savukārt Pāvilostas novada TIC vadītājas pienākumu izpildītāja Arita Brūkle pastāstīja par tūrisma iespējam mūsu novadā un esošo situāciju tūrisma nozarē Pāvilostas novadā.
    Tikšanās reizē Starptautiskā Tūrisma foruma dalībnieki tika aicināti uz degustāciju, kurā bija iespēja baudīt Pāvilostas zivju veikala „Kaija” kūpinātās zivis, „Ievleju” cepto rudzu maizi ar medu un Sakas pagastā tapušo sieru kolekciju.
     Noslēgumā viesiem tika izrādīts Pāvilostas novadpētniecības muzejs un tā piedāvājums. Jau vēlā vakarpusē Krievijas tūroperatori devās uz Liepāju, lai iepazītu tās tūrisma piedāvājumu.
     Krievijas tūroperatori atzina, ka Kurzeme līdz šim ir bijis svešs un nezināms galamērķis. Arī Rīgas tūrisma aģentūru pārstāvji bija patīkami pārsteigti par Kurzemes daudzveidīgo piedāvājumu.

 

Marita Kurčanova,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Foto: M.Kurčanova
 

 

« Atpakaļ