Otrdiena, 07.02.2023
Ričards, Rihards, Nelda

Pāvilostā iededz svētku egli

Pāvilostā iededz svētku egli

01.12.2014
   Radot Ziemassvētku sajūtu piektdienas, 28.novembra, pievakarē pie Pāvilostas novada domes tika iedegta Pāvilostas pilsētas svētku egle.
   Jaukais pasākums iesākās ar vokālā ansambļa "Burbulīši" meiteņu dziedājumu un kultūras nama vadītājas Silvas Vārsbergas sveicienu sanākušajiem, kā arī Pāvilostas novada pašvaldības izpilddirektora Alfrēda Magones uzrunu un laba vēlējumiem svētkos.
   Bērni tika aicināti iedegt rokās paņemtās brīnumsvecītes, tādā veidā palīdzot lielajai svētku eglei iedegties. Un visiem kopā saucot: "Eglīt, lūdzu, iededzies!", krāšņā Ziemassvētku egle atmirdzēja visās varavīksnes krāsās. Visiem par prieku, ka nu pilsētā egle ir iedegta un esam Ziemassvētku gaidās, naksnīgajās debesīs atmirdzēja salūta puķes.
   Pasākuma izskaņā mazliet nosalušos brīnuma gaidītājus "Burbulīšu" meitenes aicināja iet rotaļās apkārt svētku eglei, tādā veidā mazliet sasildoties. Bet noslēgumā kultūras nama vadītāja aicināja visus klātesošos uz jauniešu tautisko deju kolektīvu sadancošanās koncertu "Deju spēles vējā" Pāvilostas kultūras namā.
    Nu pilsētā ir iedegta Ziemassvētku galvenā egle, kas palīdzēs ātrāk un ar patīkamām noskaņām sagaidīt svētkus. Liels paldies kultūras nama vadītājai Silvai ar komadu un bērnu vokālā ansambļa "Burbulīši" vadītājai Aijai par patiesi brīnumiem un siltām emocijām piepildītu pasākumu.
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: M.Kurčanova
 
« Atpakaļ