Pirmdiena, 11.12.2023
Valdis, Voldemārs, Valdemārs

TIEKAS TŪRISMA UZŅĒMĒJI

TIEKAS TŪRISMA UZŅĒMĒJI

28.11.2014
   Pāvilostas novada pašvaldības izstāžu un semināru zālē ceturtdien, 27.novembrī, Pāvilostas novada tūrisma informācijas centra vadītājas pienākumu izpildītāja Arita Brūkle un vietniece Zaiga Uzare aicināja novada tūrisma uzņēmējus uz ikgadējo tūrisma uzņēmēju sapulci.
   Sapulces organizēšanas mērķis bija informēt uzņēmējus un novada domes priekšsēdētāju Uldi Kristapsonu par jau paveikto 2014.gadā un plānotajiem darbiem 2015.gadā.
   Sapulces iesākumā domes priekšsēdētājs klātesošiem pastāstīja par novada aktualitātēm un pašvaldības plānotajiem darbiem 2015.gadā, kas tieši un netieši skars tūrisma uzņēmējus. Kā arī aicināja tūrisma uzņēmējus būs atvērtiem un izdomas bagātiem, saskaroties ar vasaras mēnešos ar lielāku tūristu pieplūdumu pilsētā un novadā.
   Savukārt Pāvilostas novada TIC vadītājas p.i. Arita Brūkle informēja par šī brīža aktualitātēm tūrisma nozarē, par 2014.gadā īstenotajiem projektiem un atsauksmēm no tūristu puses, kā arī par jaunā tūrisma bukleta „Pāvilostas novads 2015” izgatavošanas procesu, dokumentāciju un veicamajiem labojumiem. Bet vietniece Zaiga Uzare klātesošos iepazīstināja ar 2014.gada statistikas tendencēm.
  No tūrisma uzņēmēju puses izskanēja daudz jautājumu un ierosinājumu gan domes priekšsēdētājam Uldim Kristapsonam, gan TIC meitenēm.
  Sapulces noslēgumā tika nolemts vēlreiz tikties pavasarī pirms aktīvās tūrisma sezonas sākuma.
  Ar pilno sapulces protokolu varēs iepazīties Pāvilostas novada mājas lapā www.pavilosta.lv sadaļā Tūrisms.
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: M.Kurčanova
 
 
 

 

 

« Atpakaļ