Piektdiena, 02.06.2023
Lība, Emma

Pāvilostas vidusskolas 12.klases izlaidums!

Pāvilostas vidusskolas 12.klases izlaidums!

01.06.2014
    Siltā un saulainā pēdējā maijā dienā Pāvilostas kultūras namā izlaidumu svinēja Pāvilostas vidusskolas 12.klases absolventi un viņu audzinātāja.
     Ne viens vien klātesošais uzsvēra šīs klases unikalitāti - lai kāds skolas pasākums notiktu viņi tajā piedalījās, bet ja aktivitāšu bija par maz viņi paši tās radīja, vienmēr esot kopā gan kā klase, gan kā vienota komanda.
    Savā uznācienā uz skatuves katrs absolvents parādīja to, kas viņu vislabāk raksturo - vienam tas ir sports - vingrošana, bmx riteņbraukšana un basketbols, citam - spogulis, selfiji un fotogrāfēšana, bet vēl kādam - motocikli, tehnika un militārisms.
     Visus šos gadus kopā kā klasi saturēja un kā komandu veidoja viņu audzinātāja Inta Vīgante. Kā atzina paši absolventi, viņi nebūtu tik daudz ne paveikuši, ne pieredzējuši, ja kuģi nevadītu zinošs, atraktīvi aktīvs un optimisma pilns kapteinis - skolotāja Inta.
   Skolas vadība un citi skolotāji vēlēja absolventiem panākumus, veiksmi un izdošanos turpmākajos skolas un dzīves gados! Savukārt  vecāki pateicās skolas kolektīvam par bērnos ieguldīto, pašaizliedzīgo darbu visu šo gadu garumā.
    Muzikāli pasākumu kuplināja vidusskolas meiteņu ansamblis Daces Bunkas vadībā, kā arī Sintija Spriņģe ar meitiņu Alisi.
   Šogad 12.klasi absolvēja - Annija Krista Bērziņa, Miķelis Emīls Horna, Endijs Klaks, Edgars Eduards Kristapsons, Tinro Ķeiris, Krista Piļķe, Renards Rolmanis, Henrijs Tomilovs, Kārlis Vītols un Egija Zundmane!
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste.
Foto: M.Kurčanova

 

« Atpakaļ