Ceturtdiena, 24.09.2020
Agris, Agrita

Moto entuziastu tikšanās prieks Pāvilostā!

Moto entuziastu tikšanās prieks Pāvilostā!

27.05.2014

Jau mēnesi iepriekš biedrībā „No idejas līdz attīstībai” tika nolemts organizēt velo-moto parādi – nu jau ceturto gadu. Sagatavošanās darbu, parādi un moto orientēšanos vadīja Edgars Eduards Kristapsons un Renards Rolmanis. Tika rīkotas apspriedes, iepriekš izbraukāta trase, sagatavotas kartes, uzrunāti jaunieši, kuri varētu palīdzēt pie kontrolpunktiem Pāvilostā. Pēc lielajiem sagatavošanās darbiem, 17.maijā - Pāvilostas pilsētas svētku ietvaros – atkal pilsētu ierūcināja 26 retro un 24 mūsdienu moto vienības.
Pulcēšanās laikā tika apspriests gada laikā paveiktais, katram nu bija izdevība savu „lolojumu” atrādīt plašākai publikai. Siltais, saulainais laiks vēl jo vairāk pastiprināja motociklu spožumu, dalībnieku labo noskaņojumu un vienreizējo iespēju pāvilostniekiem vienkopus redzēt tik daudz moto entuziastus.
Pēc parādes no pilsētas centra motobraucēji atgriezās stadionā, lai uzsāktu motoorientēšanos. Tā notika atsevišķi retro motocikliem, kur bija jāatrod 8 kontrolpunkti Pāvilostā. Uzdevumi visdažādākie: tilpuma noteikšana kannās, jautājumi par Pāvilostu, veiklības brauciens, detaļu salikšana, iespaidīgais brauciens lokatorkalnā, moto biatlons.
1.vieta Kristaps Tabūns, 2.vieta Aivis Beļakovs, 3.vieta Arnis Sproģis
Pēc orientēšanās pa pilsētu, stadionā sākās moto-biatlons, kas izraisīja īstu ovāciju vētru un lika pasvīst ne vienam vien. Uzvarētājs Aivis Beļakovs

Moto biatlons

Otrai grupai – Enduro močiem - orientēšanās bija jāveic Pāvilostas novadā. Kopumā ~100 km garumā un jāatrod 10 kontrolpunkti, katru atrasto marķējot ar orientēšanās kompostieri.
 Aptuveni pēc divām stundām plānojām sagaidīt pirmos finišētājus, bet par pārsteigumu - Rihards Brūklis, labi pazīdams novadu, finišēja jau 1h 20min. un gala rezultātā ieguva šajā grupā 1. vietu. Pēdējais dalībnieks finišēja pēc trim stundām. Nākamie veiksmīgie – 2. vieta. Jānis Stulpa 3.vieta Rinalds Sīklis. Lai gan godalgotās vietas ieguva nedaudzi, uzvarētāji un ieguvēji bija visi – gan rīkotāji, gan dalībnieki. Aktivitāte tika realizēta biedrības Darbības atbalsta projekta finansējumam. Paldies par atbalstu un sadarbību Pāvilostas kultūras namam un pašvaldībai. Paldies visiem, kuri iesaistījās sagatavošanās darbos un ar ielu atbildības sajūtu strādāja kontrolpunktos.
Uz tikšanos nākamgad pilsētas svētkos moto parādē!
Edgars un Renards
Foto Edgars Eduards Kristapsons
 
EEZ “NVO fonds“ apakšprogrammas “NVO darbības atbalsta programma”,
 līg.nr. 2012.EEZ.DAP/MIC/161/1/K/033 “Jauniešu istabas” regulāras un ilglaicīgas darbības nodrošināšana, stiprinot tās darbību un veicinot Pāvilostas novada jauniešu pilsonisko līdzdalību”.
 Projektu finansiāli atbalsta EEZ finanšu instruments, Latvijas valsts, Islande. Lihtenšteina un Norvēģija.

 

 

 
« Atpakaļ