Sestdiena, 13.07.2024
Margarita, Margrieta

SADARBĪBAS INTENSITĀTE*

SADARBĪBAS INTENSITĀTE*

28.02.2014
      Gadu gaitā Mākslas skolas kolektīvam ir izveidojusies sadarbība ar radniecīgām izglītības iestādēm reģionā, Latvijā un arī citās zemēs. Februāra vidū Pāvilostas vārds pazibēja Petrozavodskā (Krievija, Karēlijas AR). Biju uzaicināts piedalīties multikulturālā starptautiskā ziemas festivālā „HIPERBOREA’2014”.
    Dalībnieki bija no dažādām Krievijas vietām, Kazahstānas, Ukrainas, Latvijas, Somijas, Zviedrijas un Itālijas.  Kopā ar diviem vietējiem karēļu jauniešiem- Anitu un Igoru- izveidojām sniega skulptūru „VILCIŅŠ” (krieviski vārdu spēle – „VOLČ(ON)OK”). Darbu skulptūru parkā apvienoju ar jaunu sadarbības kontaktu dibināšanu- viesojos bērnu mākslas centrā „Mazā Karaliste”, ko vada sava darba fanātiķe Ļubova MAĻINOVSKA un Petrozavodskas bērnu Mākslas skolā. Skolas direktors Aleksandrs BELOUSOVS uzaicināja piedalīties  ar mūsu audzēkņu darbiem viņu rīkotajā radošo darbu konkursā.
   Noslēgumā Petrozavodskas pilsētas administrācijas pārstāvji izteica vēlmi nākamā gada ziemas festivāla „HIPERBOREA’2015” dalībnieku vidū redzēt Pāvilostas Mākslas skolas audzēkņu komandu. Tātad iespējas radoši izpausties ir.  Atliek vien audzēkņiem cītīgi apmeklēt nodarbības Mākslas skolā un pienācīgi sagatavoties.
Paldies Pāvilostas novada pašvaldības deputātiem  par atbalstu jaunu sadarbības iespēju realizēšanā.
 
*INTESITĀTE- stiprums, spēka pakāpe, spraigums; spilgtums, piesātinājums.
Zigmunds Vilnis
Foto: Z.Vilnis
 
Petrozavodskas Mākslas skolas direktors Aleksandrs BELOUSOVS(no labās) iepazīstina ar savu skolu
Vides objekti festivālā

 

« Atpakaļ