Piektdiena, 27.01.2023
Ildze, Ilze, Izolde

Augusts

04.09.2013
Senās uguns nakts
 
    Tieši pirms 15 gadiem Pāvilostā 1. reizi atzīmēja Seno uguns nakti – to centāmies turpināt arī šogad 31.augustā. Šis pasākums ir reizē arī tūrisma sezonas noslēgums.
   Nevienam nav noslēpums, ka Pāvilosta vasarā pārvēršas par īstu tūristu pilsētiņu. Ar katru gadu pilsētu un novadu apmeklē ar vien vairāk viesu. Arī šogad izskatās, ka būsim lauzuši iepriekšējo gadu rekordus ne tikai apmeklētāju, ekskursiju , bet arī nakšņotāju ziņā.
     Paldies visiem novada iedzīvotājiem, kuri ir pielikuši savas pūles un enerģiju viesu uzņemšanā ne tikai naktsmītņu īpašniekiem, bet arī aktīvās atpūtas piedāvātājiem, ēdināšanas uzņēmumiem, veikaliem, ekskursiju vadītājiem, svētku organizētājiem kārtības un uzturētājiem un arī vietējiem iedzīvotājiem, kuri neatsaka savu palīdzību tūristiem.
     Paldies arī manām kolēģēm Maritai, Birutai, ka tika galā ar dažādām sarežģītām situācijām.
    Rīts aizsākās ar tenisa turnīru Pāvilostas iedzīvotājiem un viesiem Pāvilostas tenisa kortā. Diemžēl, cilvēku pasivitātes dēļ izpalika sēņošanas pasākums „Iesim bekas palasīt! Pēcpusdienā, pēc lielajām lietavām Pāvilostas tirgus laukumā bija iespēja apskatīt sēņu izstādi, nogaršot sēņu konservus un pusnātneni gailenēs. Tur pat arī apmeklētāji mēroja spēkus „Sēņu desu” spēlē un darbojās radošajās darbnīcās „Gaidot sēņotājus”, kurās varēja vērt pīlādžogu krelles, krāsot sēnes vai apdarināt laternas.
    Plkst.18:00 laukumā pie TIC apmeklētājus priecēja Pāvilostas kultūras nama amatierteātris ar uzvedumu „Latviešu sapnis” pēc Agneses Bules darba „Latviešu sapnis” motīviem, režisore Marita Horna. Pēc teātra sekoja gaiši zilo balonu salūts debesīs.
Kar ārā gaisma mainījās ar tumsu turpat zālīte pie TIC sanāca gan vietējie, gan pilsētiņas viesi, lai apskatītu latviešu filmu „Tās dullās Paulīnes dēļ”!
     Pasākuma noslēgumā Upesmuižas parkā tika aizdegts lielais ugunskurs un notika zaļumballe kopā ar grupu „Koka Ikarus”.
Paldies visiem, kuri iesaistījās šī pasākuma tapšanā! Paldies Jums par lielo ieguldīto darbu! Paldies arī pasākuma sponsoriem – Lūcijai Matrozei un Antai Zālītei, zivju veikalam „Kaija”, SIA „Āķagals”, SIA „Ledusroze”.

MAIRITA TUMPELE
 
Plašāku fotoreportāžu skatieites FOTO GALERIJĀ
 
 
« Atpakaļ