Piektdiena, 17.09.2021
Vera, Vaira, Vairis

Aprīlis

22.04.2013
Talka 2013 Pāvilostā
 
       Ceturtdienas vakarā ar satraukumu vēros debesīs, jo lietus lija bez mitas,  bet galvā klejoja daudz dažādu domu – vai piektdien līs, vai paspēsim visu plānoto padarīt?
     Taču piektdienas, 19.aprīļa, rīts mūs iepriecināja ar skaidrām debesīm un  saulīti. Plkst. 9.00 Stadiona ielas galā (Sakas upes krastā) sapulcējās diezgan liels pulks talcinieku, kopā 22. Sadalījāmies pa grupām un darbs varēja sākties – meža dienesta mežziņu vadībā izkopām Sakas upes krastu virzienā uz Pāvilostas vidusskolas pusi, neaizmirsām  izzāģēt atvases krasta nogāzē, kā arī skolotājas Valentīnas Masko vadībā sakārtojām šeit izveidojušos parciņu. Prieks bija par to, ka visiem bij jautrs un   darboties rosinošs  garastāvoklis.  Pēc kārtīga darba visi sēdāmies pie Lielā zupas katla. Par garšīgo zupu paldies Pāvilostas vidusskolas virtuves darbiniecēm!
     Liels PALDIES  visiem, kuri atbalstīja un piedalījās talkā un strādāja gan savās iestādēs, gan individuāli! Tikai ar kopīgiem spēkiem varam padarīt kādu sava novada stūrīti skaistāku!
 
saimniecības pārzine
Gunita Vērniece

 

« Atpakaļ