Sestdiena, 04.07.2020
Sandis, Uldis, Ulvis

Septembris

06.10.2012

Septembra mēnesis Pāvilostas vidusskolā

    Pāvilostas vidusskola iesaistījusies Eiropas Savienības atbalsta programmā „Skolas auglis” un „Skolas piens”. Programma „Skolas piens” paredzēts visa mācību gada garumā 1.-9.klašu skolēniem. Pienu piegādā SIA „Elpa”.„Skolas auglis” paredzēts skolēnu patēriņam trīs reizes nedēļā 1.-9. klašu grupai no 1.oktobra līdz 28.02.2013. Augļus piedāvās SIA „Malum” no Talsu novada Vandzenes pagasta.
Ina Bunka
 
No 24.09. – 28.09.2012. Pāvilostas vidusskolas bibliotēkā varēja aplūkot dārzeņu izstādi, kuras tapšanā bija jūtams arī vecāku atbalsts. Nedēļas garumā visus priecēja neparastās un interesantās dabas velšu formas - ragaini, pumpaini, milzīgi vai izcili gludi burkāni, kartupeļi, tomāti un citi dārzeņi. Paldies visiem par piedalīšanos!
 
27.septembrī notika dzejas diena veltīta Pāvilostas vidusskolas 50 gadu jubilejai. 5.-12.klašu skolēni gatavojās pasākumam jau labu brīdi iepriekš sacerot un apkopojot savas dzejas rindas. Visi pasākuma apmeklētāji tika iepazīstināti ar veiksmīgākiem un interesantākajiem dzejoļiem, kuri tiešām bija lielā skaitā.

Veltījums skolai jubilejā

 

Zem debesīm pie Sakas upes,
Kur skolotājiem lielas rūpes,
Stāv mūsu skola lielā,
Balta kā nokrāsota pienā.

Jubileja šogad skolai –tādas lietas-
Prieks un skolēni no vietas.
Piecdesmit gadi jau aiz pleciem,
Prieks gan jauniešiem, gan veciem!
Skolēni ģērbjas, kurpes sien
Un pēc tam uz skolu brien.
Gudrie solos sēž,
Muļķi domā, matus plēš.
Remonts arī bija te.
Gaiši, labi kļuva še.
Pie Saules akmens pulcējamies
Visi kopā spēlējamies.
Vidusskolai novēlam mēs - proti,
Ilgu, labu mūžu ļoti!
           (Mihaēls Doroņins 5.klase)
 
28.septembrī 10.,11.klašu skolēni tikās ar tālmācības vidusskolas „Rīgas komercskolas ” direktori Ilzi Beļinsku, kas iepazīstināja ar projektu „Esi līderis!”. Projekta dalībniekiem apgūstot septiņus komerczinību priekšmetus un sekmīgi nokārtojot pārbaudes darbus tiek izsniegta akreditētās profesionālās pilnveides izglītības programmas „Uzņēmējdarbības pamati” apliecība.
    Projekta mērķis ir veicināt skolēna zināšanu un prasmju apguvi, attieksmju un vērtību veidošanos, lai motivētu mūžizglītībai un apzinātai karjerai.
 
Marita Rolmane
« Atpakaļ