Piektdiena, 28.01.2022
Spodris, Kārlis

Janvāris

31.01.2012
,,VĒRGALĪTE” PIEDALĀS JAUNRADES
DEJU KONKURSĀ VALMIERĀ
 
       Sestdien, 28. janvārī Vērgales vidējās paaudzes deju kolektīvs ,,Vērgalīte" mēroja tālo ceļu uz Valmieru, lai piedalītos 16. Jaunrades deju konkursā, kuru rīko Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centrs sadarbībā ar Valmieras kultūras centru. Konkurss ir notikums visas Latvijas dejas nozarei. Tas ir horeogrāfu salidojums, pieredzes apmaiņa un darba atskaites punkts, kā arī iespēja parādīt savu radošo darbu uz lielās skatuves. Jaunrades konkursu vērtēja komisija, kurā bija atzīti dejas profesionāļi: Rita Spalva, Ingrīda Saulīte, Alberts Kivlenieks, Gunta Skuja un Ernests Spīčs.
     ,,Deju kolektīvs ,,Vērgalīte,, konkursā piedalījās ar kolektīva vadītājas Kristīnes Jaunbrūnas radīto deju ,,Apaļā polka”, kura ir izdejota gan mūsu kolektīva izpildījumā koncertos, gan ir iekļauta Liepājas pilsētas un novadu deju svētku repertuārā.
     Piedaloties konkursā un dejojot uz vienas skatuves ar tādiem pazīstamiem kolektīviem, kā Dzirnas, Dancis, Vektors, Līgo, Teiksma, Raksti, Lielupe un vēl citiem, ieguvām vērtīgu pieredzi un apziņu, ka varam godam pārstāvēt Vērgales pagastu un Pāvilostas novadu visas Latvijas mērogā.


Ineta Brensone un Māris Ališauskis
VPDK "Vērgalīte" dejotāji
« Atpakaļ