Piektdiena, 05.06.2020
Margots, Igors, Ingvars

Oktobris

02.11.2011
Pāvilostas amatierteātrim -
5 gadu jubileja
 
       29.oktobrī ar divu stundu garu pasākumu „ Ap Jāņiem Mārtiņos” Pāvilostas kultūras nama amatierteātris nosvinēja savas darbības piecu gadu jubileju. Domāju, ka skatītājiem nebija garlaicīgi, jo gribējām parādīt no katras mūsu izrādes pa fragmentam. Vēl pēc pieciem gadiem tas jau vairs nebūs iespējams, jo izrāžu skaits būs dubultojies. 
    Jaunizveidotais kolektīvs savu darbību sāka 2007.gada maijā un jau tā paša gada 23.jūnijā Upesmuižas parka estrādē izrādīja R.Blaumaņa „ Skroderdienas Silmačos” .
     Šo piecu gadu laikā esam iestudējuši 6 vairākcēlienu lugas, divus viencēlienus, sagatavojuši neskaitāmus priekšnesumus Ziemassvētkiem un pēdējais darbs ir literāri muzikāla kompozīcija „Latviešu sapnis” , ko 5.novembrī izrādīsim arī Jelgavas novada Lielplatonē. Kolektīvā pa šiem pieciem gadiem garāku vai īsāku laika sprīdi darbojušies 24 aktieri. Pašlaik kolektīvā esam 16.
Pasākuma organizēšanā ieguldīts liels darbs, tāpēc liels paldies visiem aktieriem, paldies par dāvanām mūsu draugiem un sadarbības partneriem. Paldies Pāvilostas novada domei par dāvanu – varēsim apmeklēt kādu teātra izrādi. Paldies Ērikam Freidenfeldam par finansiālo atbalstu un Uldim Bērzniekam par mūsu idejas realizāciju, proti, aktieru galeriju zālē. Paldies Andai Bērziņai par garšīgajiem pīrādziņiem  un Agrim Ernšteinam, kurš palīdzēja sagatavot ābolu sulu ar ko cienāt pasākuma apmeklētājus. Paldies kultūras nama vadībai un darbiniekiem – Tālim un Gitai par līdzdarbošanos, Dainim Vinkleram par pasākuma apskaņošanu, Andrim Hornam  par palīdzību dekorāciju bīdīšanā, Aivaram Jancim par foto un video fiksēšanu, novadpētniecības muzejam un Andrim Cābelim par video kameru izmantošanu, jo kultūras namam savas kameras nav.
      Svētki ir pagājuši. Esam saņēmuši daudz pozitīvu atsauksmju. Tagad priekšā nopietns darbs – jāgatavojas Ziemassvētku pasākumam. Šogad ar divkāršu sparu, jo esam saņēmuši uzaicinājumu ar saviem priekšnesumiem kuplināt arī Liepājas teātra darbinieku Ziemassvētku pasākumu.
Amatierteātra režisore
MARITA HORNA

« Atpakaļ