Piektdiena, 29.05.2020
Raivis, Raivo, Maksis

Oktobris

21.10.2011
VĒRGALES PII „ KASTANĪTIS” ATVĒRTO   DURVJU DIENA
 
     Vakar, 20. oktobrī ,mūsu bērnudārza durvis laipni bija atvērtas visiem bērnu   vecākiem. Skolotāji savās grupās rādīja atklātās nodarbības. Vidējās grupiņas bērnu vecāki varēja vērot matemātikas nodarbību, 5.gadnieku vecāki- integrēto nodarbību „Ezīši mežā” un 6 gadnieku vecāki integrēto nodarbību „Cipari rudenī”. Jaunākās grupas vecākiem bija iespēja savu lolojumu ikdienas dzīvi bērnudārzā aplūkot slaidos.
Pēc nodarbībām visi vecāki pulcējās zālē , kur bija tikšanās ar Pāvilostas novada pašvaldības policijas kārtībnieku Arni Vītoloņu.Cerams, ka policista teiktais, liks vecākiem aizdomāties par vienu otru lietu, kas patreiz, bērniem maziem esot, liekas  sīkums, bet laikam ritot var sagādāt raizes.
        Savos iespaidos par konferenci Pāvilostā „ Uzturs dzīves vērtības pamats” dalījās bērnudārza medmāsa Māra Višemirska. Bez tam viņa atgādināja vecākiem, ka pareizas ēšanas ieradumi veidojas ģimenē un ka tieši vecāki ir atbildīgi par savu bērnu veselību.
Pasākuma noslēgumā visi bērni saviem vecākiem sniedza koncertu „Rudentiņš – bagāts vīrs” . Un pēc tam vecāki , kuri vēlējās varēja aprunāties ar medmāsu, grupas skolotājām un auklītēm kā arī nodegustēt bērnu pusdienas.
            Paldies visiem tiem 26 vecākiem un vecvecākiem, kuri atrada laiku un bija kopā ar mums šajā pasākumā.
 
                                               Iestādes vadītāja Gaida Akerfelde

« Atpakaļ