Otrdiena, 04.10.2022
Modra, Francis

Maijs

18.05.2011
Ģimenes diena Vērgalē
 
    12.maija pēcpusdienā Vērgales kultūras namā notika Ģimenes dienai veltītais pasākums.
     Vērgales pamatskolas skolēni saviem vecākiem un viesiem sniedza koncertu, kurā uzstājās 1. – 2.klašu un 3. -5.klašu deju kolektīvi, 1. -3.klašu ansamblis un koris, skolēni lasīja dzeju un literārus darbus.  
     Vērgales kultūras nama zālē un foajē bija apskatāma kārtējā izstāde, kuru veidoja dažādu paaudžu mākslinieki. Adījumi, tamborējumi un izšuvumi, kas bija pamatā skolas bērnu darbiņos jauki papildināja tapotas šalles (Dzidra Gurcka, Velta Pričina, Benita Baltrune), dekupāžas darbi (Baiba Blaubārde, Baiba Arāja, Velga Freimane, Vaira Kārkliņa, Arta Klāsēna ar bērniem) un kvīlinga tehnikā darinātas, īpaši skaistas gleznas (Marina Raubena, Vika Kazbuķe, Antra Šmite, Inese Razma, Kristīne Baumane, Brigita Dimanta). Šī izstāde bija arī kvīlinga kursu nobeigums, kurus vadīja Marina Raubena, tāpēc ir patiess prieks par jauno mākslinieku veikumu. Ar savu portretu gleznām „Dāmas kvīlingā” mūs pārsteidza liepājniece, pensionāre Jevgēnija Jevsējeva.    
    Apmeklētāji ar apbrīnu aplūkoja izstādītos darbus un izteica vēlmi rudenī tikties, veidot pulciņus, lai apgūtu interesantās prasmes!
VITA BRAŽE

« Atpakaļ