Otrdiena, 04.10.2022
Modra, Francis

Maijs

03.06.2011

Pirmo reizi Jēkabpilī

        Pēc divu gadu pārtraukuma 28. un 29. maijā  Jēkabpilī notika tautas deju festivāls „Latvju bērni danci veda”. Tajā piedalījās 4500 dalībnieki. No Liepājas puses Pāvilostas kultūras nama 3.- 6. klašu deju kolektīvs bija vienīgie un vistālākie dalībnieki.
        Ceļš līdz Jēkabpilij ilga 6 stundas, tādēļ bērniem tas bija liels izturības pārbaudījums, jo pēc brauciena sekoja koncerti Krustpils pils pagalmā un „Kena” parkā. Pēc pusdienām notika svētku gājiens cauri pilsētai uz Krustpils saliņu, kur notika festivāla lielkoncerts. Lai vairāk iepazītu pilsētu otrajā dienā izmantojām iespēju uzkāpt Krustpils pils tornī un apskatīt pilsētu no augšas. Mājupceļā iebraucām Koknesē, kur izstaigājām un apskatījām Kokneses pilsdrupas. Pēdējā pieturas vieta bija Ciemupe, kur bija iespēja apskatīt kara lidmašīnas un citu militāro tehniku.
       Paldies sakām Pāvilostas novada domei par ērto transportu un jauko šoferi, Silvai par k/n matračiem, skolotājām Ivetai un Intai par bērnu pieskatīšanu. Paldies vecākiem, ka bērniem bija iespēja tik tālu aizbraukt, daudz jauna redzēt un uzzināt
 
Deju kolektīva vadītāja
DAIGA CĀBELE
Gatavošanās gājienam
 
 
Gājiens cauri pilsētai uz Krustpils saliņu
 
Koncerts „Kena” parkā
 
Kokneses pilsdrupas
 
Ciemupē,kur bija iespēja apskatīt  militāro tehniku un kara lidmašīnas
« Atpakaļ