Sestdiena, 06.03.2021
Vents, Centis, Gotfrīds

Aicina jauniešus izteikt savu viedokli


Aicina jauniešus izteikt savu viedokli

    Šobrīd tiek īstenots plānotā Dienvidkurzemes novada teritorijas un Liepājas pilsētas 13 līdz 25 gadus veco jauniešu aptauja, lai noskaidrotu jauniešu vērtējumus par sev pieejamajām iespējām brīvā laika pavadīšanai, izglītībai, darbam un citos aspektos. Ikviens jaunietis tiek aicināts piedalīties šajā aptaujā un aizpildīt nelielu aptaujas anketu. Sniegtie vērtējumi ļaus kopīgi veidot jauniešiem atbilstošu un atbalstošu vidi mūsu pašvaldībās.

      Anketa pieejama šeit: www.ej.uz/jaunapt Anketas aizpildīšana aizņems ne vairāk kā 10-15 minūtes. Sniegtie novērtējumi un viedokļi nebūs pieejami citiem jauniešiem, skolotājiem vai vecākiem. Tos apkopotā veidā izmantos tikai aptaujas veicēji, kuri veiks datu analīzi.

      Aptauja tiek veikta projekta “Jaunatnes politikas attīstība Liepājas un Dienvidkurzemes pašvaldībās” ietvaros. Projektu īsteno biedrība “Attīstības platforma YOU+” sadarbībā ar Aizputes novada jauniešu  “IDEJU MĀJU”.

     Projekts “Jaunatnes politikas attīstība Liepājas un Dienvidkurzemes pašvaldībās” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

 

Informāciju sagatavoja:

Inga Birzgale

Projektu koordinatore

Mob. 22113557

E-pasts: info@youpluss.lv

« Atpakaļ