Ceturtdiena, 05.12.2019
Sabīne, Sarma, Klaudijs

RŪĶUPE iesāk jauno sezonu


RŪĶUPE iesāk jauno sezonu

       Šogad Rūķupē, Ziemupes jūrmalā lielus un mazus bērnus ciemos gaidīsim no 8. decembra līdz decembra izskaņai.

       Atklāšanas pasākums norisināsies 8. decembrī no plkst. 13.00, kad pie mums ciemos būs Rūķu sens draugs – malamuts Mesis ar saviem draugiem no biedrības Canis Group Liepaja, kurā visi apvienojušies ar kopēju mērķi - palīdzēt cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Tāpēc šie suņi ir nokārtojuši terapijas suņa eksāmenus un kļuvuši par suņiem- kanisterapeitiem

       Arī šogad lielus un mazus bērnus ciemos gaidīs ponijs Kriksis, rotaļas un sirsnīgas sarunas ar Ziemassvētku vecīti, būs iespēja izzināt Rūķupes vēsturi mītiskajā Rūķu takā, iemācīties ko jaunu un interesantu rūķotavās, kur savas prasmes rādīs un mācīs dažnedažādi Rūķi. Būs iespēja baudīt garšīgās un veselīgās Rūķupes tējas un Rūķenes Kadiķogas smaržīgās piparkūkas. Kā arī varēs nosūtīt skaistu pastkarti un iegādāties kādu suvenīru vai dāvanu svētkos.

      Ziemassvētku vecītis un Rūķi ciemos Rūķupē, Ziemupes jūrmalā gaidīs līdz pat decembra beigām. Darba dienās un vakaros ciemos gaidīti kolektīvi, grupas un pulciņi, savukārt sestdienas un svētdienas atvēlētas ģimenēm.

    Pieteikšanās ciemos un sīkāka informācija, zvanot Rūķim Plānotājam t.29400470.

 

Vairāk: www.facebook.com/rukupesruki

Arī šogad Rūķzemes radio – Kurzemes radio.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Rūķis Rakstītājs - Daina Vanaga

Ziemassvētku vecīša preses sekretāre

Biedrība “Ziemupīte”

t. 26107720

« Atpakaļ