Trešdiena, 26.06.2019
Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis

Aktīvākajā vasaras periodā Pāvilostas pasta nodaļa darbdienās strādās par stundu ilgāk


Aktīvākajā vasaras periodā Pāvilostas pasta nodaļa darbdienās strādās par stundu ilgāk

     Par Latvijas vasaras galvaspilsētu dēvētās Pāvilostas pasta nodaļa aktīvākajā vasaras periodā – no 2019.gada 1.jūlija līdz 30.augustam – ik darbdienu strādās par stundu ilgāk. Pāvilostas pasta nodaļa turpina priecēt apmeklētājus ar īpašo vizuālo veidolu, savukārt nodaļas sortiments pielāgots gan vietējo iedzīvotāju vajadzībām, gan tūristu vēlmēm. 

      Atbilstoši sezonālajām aktualitātēm un pasta pakalpojumu pieprasījumam aktīvākajā vasaras periodā no 2019.gada 1.jūlija līdz 30.augustam tiek mainīts Pāvilostas pasta nodaļas darbalaiks Tirgus ielā 1, katru darbdienu to par vienu stundu pagarinot. Nodaļa šajā periodā pakalpojumus sniegs pirmdienās–piektdienās no plkst.7.30 līdz 8.30 un no plkst.10 līdz 16. Sestdiena, svētdiena - slēgts.

    Pāvilostas pasta nodaļa atšķiras ar atraktīvu vizuālo veidolu, kas izceļas ar spilgtu ēkas fasādes krāsojumu un noformējumu, atspoguļojot Pāvilostas vasaras un sērferu galvaspilsētas statusu. Savukārt nodaļas sortimentā iekļauti ne tikai tradicionālie pasta pakalpojumi un preces, bet arī īpaši piedāvājumi pilsētas viesiem.

        Latvijas Pasts pēdējos gados aktīvi īsteno klientu ērtību un vides uzlabošanas projektus dažādās pasta nodaļās visā Latvijā.

 

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 3800 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

 

 

Sīkākai informācijai:

Vineta Danielsone | Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Tālr.: +371 67608504 | Mob.: +371 26722585

E-pasts: pr@pasts.lv; vineta.danielsone@pasts.lv

twitter.com/latvijas_pasts|

facebook.com/latvijas.pasts|

instagram.com/latvijas_pasts

 

« Atpakaļ