Otrdiena, 26.03.2019
Eiženija, Ženija

Velo ziema 2019


Velo ziema 2019

Ziema!? Kur!?

      Jā, ziema ir tikai gadalaiks un nekas vairāk. Ir tikai jāpiedomā vairāk pie apģērba, velosipēda apgaismojuma un vairāk jāuzmanās uz ielām, bet braukt var un  nemaz ne sliktāk kā vasarā.

     Liepāja un apkārtnes novadi ir ideāli piemēroti velobraukšanai ikdienā, to izmantojot kā transportlīdzekli ikdienā. Attālums no pilsētas apdzīvotajiem rajoniem līdz centram ir aptuveni 5-7 km, kas ir vairāk kā ideāls lai ikdienā dotos ar velosipēdu uz darbu vai darīšanās.

    Bet pāri visam - "LIEPĀJAS VELO ZIEMA 2019" tiek organizēta, lai arī ziemās, kas pie mums vairs nav bargas, aktīvie velobraucēji un tie kas par divriteņa izmantošanu ikdienā domā, būtu vairāk motivēti to darīt. Tā, ka nenoliec savu velosipēdu malā, brauc! Pamēģini, jo tas neko nemaksā - neko! Esi aktīvs, lauz stereotipus!

    Šoreiz mūsu pasākumam atbalstu ir apsolījuši uzņēmumi, kas aktīvos pasākumus atbalsta pirmoreiz. Tos vari aplūkot pasākuma afišā!

     Zemāk atrodi 2 pogas, kas Tevi aizvedīs tur kur ir jāreģistrējas. Viena uz "Endomondo" izaicinājumu, otra uz Reģistrācijas formu", to aši aizpildi un gaidi 1.novembri, kad km sāks skaitīties! 

Ieskaties arī nolikumā, jo pasākumam ir "odziņas", noteikti izlasi!

 Endomondo izaicinājums 

 
 Reģistrācijas anketa 
 

 

  NOLIKUMS

 

« Atpakaļ
Īsceļi
NOVADA KARTE