Ceturtdiena, 27.06.2019
Malvīne, Malvis

Par autoceļa P111 Ventspils (Leči) – Grobiņa posma pārbūves uzsākšanu


Par autoceļa P111 Ventspils (Leči) – Grobiņa posma pārbūves uzsākšanu

     Ceļu būves firma SIA “Binders” informē, ka uz autoceļa P111 Ventspils (Leči) - Grobiņa uzsākti sagatavošanās darbi pirms ceļa pārbūves procesa uzsākšanas posmā no 43.20 līdz 63.00 km jeb no  Labraga līdz Mežainei.

     Vēršam uzmanību, ka ar satiksmes ierobežojumiem un neērtībām autovadītājiem šajā posmā jārēķinās, sākot no nākamās nedēļas, kad pakāpeniski tiks uzsākti apjomīgākie būvdarbi, tostarp, maijā paredzēts sākt vecā asfalta seguma frēzēšanu. Tā kā būvdarbi vienlaicīgi tiks sākti gandrīz visa rekonstrukcijai paredzētā posma garumā, vēršam uzmanību uz faktu, ka sezonas laikā satiksme remontdarbu zonā tiks regulēta ar vairākiem luksoforiem. Atkarībā no būvdarbu veidiem un to intensitātes, luksoforu skaits varētu sasniegt desmit.

     Posma pārbūves projekts paredz, ka tiks atjaunots viss ceļa vecais segums, vietām mainīta arī ceļa drenējošā kārta. Tiks izbūvēts jauns šķembu pamats, kam virsū ieklātas divas jaunā asfalta kārtas. Projekts paredz arī divu tiltu rekonstrukciju -  pār Karpu un  Saku.  Būvdarbiem paredzētajā  zonā  tiks saremontētas caurtekas.

      Atbilstoši līgumsaistībām ar VAS “Latvijas Valsts ceļi”, kas ir šā projekta pasūtītājs, būvdarbu apjomam jābūt izpildītam līdz 2019.gada oktobra beigām.

     Uzņēmums “Binders” atvainojas par sagādātajām neērtībām un lūdz ievērot remontdarbu zonā noteiktos satiksmes ierobežojumus.

 

Sagatavoja:

Vita Noriņa,
SIA “Binders” sabiedrisko attiecību speciāliste
t. 29481110

« Atpakaļ