Latviešu   |   English   |   Lietuvių
Svētdiena, 17.12.2017
Teiksma, Hilda

Šogad Rūķupes Rūķi aicina uz Gaišiem Ziemassvētkiem!


Šogad Rūķupes Rūķi aicina uz Gaišiem Ziemassvētkiem!

      Šogad no 10. decembra vaļā vērsies Rūķupes vārti, un uz Gaišu Ziemassvētku svinēšanu aicina galvenais RūķRūķis - Ziemassvētku vecītis.

     Ar to cik svarīgs ir Laiks un nenovērtējama ir Kopā būšana iepazināmies jau pagājušajā gadā, šogad īpaši piedomāsim par Gaišiem Ziemassvētkiem! Tāpēc aicinām, par mums domājot un ciemos braucot, veidot un vest Gaismiņas – LUKTURUS - ar dzīvo uguni, uz baterijām, zīmētus, līmētus, šūtus un izgrebtus, izlietus, veidotus, varbūt pat naglotus, sapītus, savītus... Šie Lukturi būs simbols mūsu gaišajām, labajām domām, tie palīdzēs mums veidot Ziemassvētku Starojumu priekam, labestībai, mīlestībai. No visiem atvestajiem Lukturiem un lukturīšiem izvēlēsimies Lukturu – Lukturi, ko ņemt par paraugu nākamā gada Centrālās Ziemassvētku gaismas izveidei Rūķupē!

     Arī šogad Rūķupē – Ziemupes jūrmalā - varēsiet samīļot un izjāt ar poniju Kriksi, ko jaunu iemācīties un darboties Rūķotavās (atsevišķās dienās, piemēram, zināšanās par mezgliem dalīsies Mezglu Rūķis, pirkstus izkustināt palīdzēs Rūķis Rūķotājs u.c.), parunāties ar Jūru, izzināt jaunākos Rūķupes takas noslēpumus, kā arī aplūkot jau zināmās vietas, par nelielām naudiņām nosūtīt apsveikumus saviem mīļajiem, kā arī noskaidrot bišu pasaules noslēpumus, ko pastāstīs Bišu Rūķis no Cīravas mācību dravas „Strops”, savukārt ar putniem iepazīstinās Rūķis VērotājPutnis. Vēl noteikti jāapdomā par šī gada labajiem darbiem, ko ierakstīt Lielisko Darbu Grāmatā. Un, protams, satikšanās ar pašu RūķRūķi - Ziemassvētku vecīti, kurš ar nepacietību gaida savu draugu ierašanos, lai notestētu niķus, kopā padzertu tēju un uzspēlētu kādu spēli. Ja brauc ciemos, paņem līdzi kādu kārumu (burkānu, kāpostu, cietu maizi) mūsu draugiem – Kriksim un garaušiem.

    Bet ja jau par ciemošanos - Rūķupē mēs Tevi, Tavu ģimeni, draugus, kolēģus un citus gaidīsim:

  • 10. decembrī pl. 14.00, kad oficiāli vērsim Rūķupes vārtus ciemiņiem;
  • No 11. līdz 15. decembrim un no 18. līdz 22. decembrim ciemos gaidīsim lielākas vai mazākas (vecākas un jaunākas) grupas. Par brīvajiem laikiem jāzvana Rūķim Plānotājam t.29400470;
  • 16.un 17. decembrī – Ģimeņu dienas! Rotaļu laiki ar Ziemassvētku vecīti pl. 11.00 un pl.14.00;
  • Rūķupē aicinām ciemoties arī 25. un 26. decembrī, Ziemassvētku vecīti būs iespējams satikt pl.14, bet ierasties varat jebkurā laikā;
  • 25. decembrī pl.17.00 Savādāki Ziemassvētki jeb Sajūtu tekstūra.

    Pieteikties ciemos uz Rūķupi vai noskaidrot sev interesējošos precizējošos jautājumus (tai skaitā pieteikt saldo iepriecinājumu no Ziemassvētku vecīša) iespējams zvanot 29400470 (Rūķis Plānotājs) vai rakstot uz e-pastu: rukupesrukis@gmail.com.

Par Gaišiem Ziemassvētkiem!

 

Rūķupes Rūķi

Seko Rūķupes Rūķiem:

www.twitter.com/rakstitajs

www.draugiem.lv/rukupesruki

www.facebook.com/rukupesruki

    Ziemupes Ziemassvētku vecītis un Rūķupes Rūķi arī šogad aicina Tevi, Tavu klasi, kolēģus, draugus un domubiedrus sagatavot dāvanas LIELAJAM DĀVANU MAISAM. Tās Ziemassvētku vecītis ar savu Motivācijas brigādi svētku laikā nogādās Kurzemes reģiona ģimenēm un vientuļajiem cilvēkiem, kuriem šajā dzīves mirklī neklājas tik viegli un ir nepieciešams mazs uzmundrinājums – cerību stariņš.

   Rūķupes Rūķi akciju „Piepildīsim Lielo dāvanu maisu” organizē jau ceturto gadu. Trīs gadu laikā izdevies īpašu svētku sajūtu uzburt 116 ģimenēs (īpaši sirsnīgas parasti ir ciemošanās audžu ģimenēs), vientuļajiem cilvēkiem, pensionāriem Pāvilostas un Rucavas novadā, Blīdenē, Ventspilī, Kuldīgā un citur Latvijā.

    Gribam atgādināt, ka nozīme nav naudas ieguldījumam, bet labajām domām, sirds siltumam un vēlmei iepriecināt. Lielo dāvanu maisu labprāt piepildīsim ar dārza labumiem, rīsiem, miltiem vai citiem virtuvē (un vēderā) noderīgiem pārtikas produktiem un našķiem. Izzinot dāvanu saņēmēju vajadzības, esam noskaidrojuši, ka daudzās mājās priecātos par gultas veļu, dvieļiem, apaviem (īpaši bērniem), apģērbu ziemai, interesantām grāmatām, spēlēm, kas rosina domāt un darīt, skolas piederumiem. Labprāt parūpēsimies un iepriecināsim arī četrkājainos draugus. Ņemot vērā, ka dāvanu maisus (pakas) komplektējam pēc adresātu mazas izpētes, aicinām tās nesaiņot dāvanu papīros (izņemot gadījumus, ja tie ir caurspīdīgi), bet ievietot dāvanu maisiņos vai kastēs, lai tās var ērti aplūkot un sagrupēt.

    Aicinām NEDĀVINĀT mīkstās rotaļlietas un apdomāt, vai tas, ko Tu sagatavo otram, ir kas tāds ko Tu pats priecātos saņemt.

    Ja dāvanas sagatavojat kolektīvi, varat tās pieteikt līdz 8. decembrim zvanot 29400470 vai rakstot uz e-pastu rukupesrukis@gmail.com. Savukārt no 10. decembra tās personiski ir iespējams nogādāt Rūķupes Rūķiem Ziemupes jūrmalā.

    

 

« Atpakaļ