Latviešu   |   English   |   Lietuvių
Ceturtdiena, 21.09.2017
Matīss, Modris, Mariss

AICINA PIETEIKTIES VIDES GIDU APMĀCĪBĀM


AICINA PIETEIKTIES VIDES GIDU APMĀCĪBĀM

     Laikā posmā no 2017. gada 19. oktobra līdz 2018. gada 30. novembrim Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar Vides gidu asociāciju organizē Kurzemes vides gidu apmācības.

     Apmācību programma paredz sešas trīs dienu apmācību sesijas Kurzemē (vidēji katru otro mēnesi), kā arī praktisko divu dienu vizīti Lietuvā.

     Apmācību mērķis ir paaugstināt gidu izpratni, prasmes un zināšanas par vides interpretāciju un tās darba metodēm un vides gidu pakalpojumu sniegšanu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Apmācību sesiju galvenās tēmas ir šādas: vides interpretācija un tās pamatprincipi, vides pasākumu plānošana, organizēšana un vadīšana, dažādās mērķa grupas, to vajadzības un psiholoģija, vides interpretācija cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un problēmsituāciju risināšana, vides interpretācija bērniem un jauniešiem, vides interpretācijas pasākumu reklamēšana, t.sk. žurnālistu ieinteresētības panākšana, un vides interpretācijas izstrādes veidošana.

     Praktiskās mācību vizītes Lietuvā ietvaros paredzēta līdzdalība konferencē par tūrisma infrastruktūras un produktu pielāgošanu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un Lietuvas dabas tūrisma objektu apmeklējumi.

    Apmācību organizēšanas izdevumus, t.sk. dalībnieku nakšņošanas un ēdināšanas izdevumus, kā arī ārvalstu ceļa un nakšņošanas izdevumus mācību braucienam uz Lietuvu, sedz Kurzemes plānošanas reģions no INTERREG Latvijas-Lietuvas programmas projekta Nr. LLI-010 “Dabas tūrisms visiem (UniGreen)” līdzekļiem.

      Lai pieteiktos, interesenti aicināti sūtīt pieteikuma vēstuli un CV uz e-pastu: alise.luse@kurzemesregions.lv. Plašāka informācija par apmācību programmu un pieteikšanās kārtību Kurzemes plānošanas reģiona mājaslapā (http://www.kurzemesregions.lv/projekti/Latvijas_-_Lietuvas_programma/Unigreen).

 

Alise Lūse

Kurzemes plānošanas reģiona

UniGreen projekta vadītāja

26567874

« Atpakaļ