Latviešu   |   English   |   Lietuvių
Ceturtdiena, 21.09.2017
Matīss, Modris, Mariss

FOTO-VIDEO KONKURSS „PĀVILOSTAS NOVADS 2017”


FOTO-VIDEO KONKURSS „PĀVILOSTAS NOVADS 2017”

      Pāvilostas novada TIC aicina ikvienu interesentu piedalīties foto – video konkursā „Pāvilostas novads 2017”, no šā gada 1. jūlija līdz 30. septembrim, iesūtot fotogrāfijas un/vai video, kas uzņemti no 2016. gada 1. oktobra līdz 2017. gada 30. septembrim. Konkursa mērķis ir veidot un popularizēt Pāvilostas novada pozitīvo tēlu. Fotogrāfijās un/vai video iemūžināmi notikumi, svētki, tradīcijas, cilvēki, objekti, ainavas un dabas skati.

      Foto – video konkursa labāko darbu galerija būs apskatāma mājas lapā www.pavilosta.lv

      Rezultātu paziņošana un konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks 2017. gada 18. novembrim veltītajos svinīgajos pasākumos.

      Fotogrāfijas un/vai video iesūtāmi uz e-pastu tic@pavilosta.lv vai iesniedzamas Pāvilostas novada tūrisma informācijas centrā USB zibatmiņas vai CD datu nesējā nesamazinātā formātā.

     Sīkāk ar konkursa norises kārtību varat iepazīties Pāvilostas novada tūrisma informācijas centrā Dzintaru ielā 2, Pāvilostā, Pāvilostas novadā, LV-3466, +371 63498229, +371 29121894, tic@pavilosta.lv

    Lai vēl vairāk uzlabotu kvalitāti un padarīt  konkursu produktīvāku pagājušā gada konkursa  komisijas loceklis izteica ieteikumus šī gada konkursam, kuri būtu noderīgi ne tikai konkursa organizētājiem, bet arī konkursa dalībniekiem.

Varis Sants: „Pats svarīgākais ir savas dzīvesvietas, patriotisma, apzināšanās un spēja fotografēt novadnieciskas bildes. Ne tikai fotografējot pacelt acis no zemes uz augšu, bet to darīt arī ikdienā!”

Daina Vītola: „Ikdienā ir jābildē, jābildē un jābildē, jo labu dokumentālu fotogrāfiju vienmēr ir par maz. Tikai mēs paši varam atstāt vēsturiskas liecības par šo laiku.”

Uldis Kristapsons: „Konkursā iesaistīto fotogrāfiju vidū vēlētos redzēt vietējos novada ļaudis un to atspoguļojumu darbībā, atpūtā, darbā un svētkos.” 

Ģirts Vagotiņš – Vagulis: „Fotokonkursā iesūtīto darbu vidū trūkst ielu skatu, mazās ieliņas un mājas. Dažādu vietējo iecienītu vietu skatu – tirdziņu, kompāniju pulcēšanās vietu utt. nākotnē ierosinu organizēt konkursu novada atspoguļojošo videomateriālu iesūtīšanai.”

Andris Paipa: „Dažādot tematiku, dabas elementus, cilvēkus un to atspoguļojumu. Iemūžināt gada svarīgākos novada notikumus, kā piemēram novadnieces grāmatas izdošana – tādus, kas negadās tik bieži.”

KONKURSA NOLIKUMS

 

Pāvilostas novada TIC vadītāja Mairita Tumpele

« Atpakaļ