Latviešu   |   English   |   Lietuvių
Piektdiena, 24.11.2017
Velta, Velda

Aktuāli Pāvilostas novadā!


Vērgalē skatāma fotoizstādi

No 7. novembra līdz 1. decembrim

Vērgales kultūras namā skatāma fotoizstāde

"Mana Karaliste ir TE"
 

Lasīt vairāk

UZMANĪBU!

VĒRGALES PAGASTA MUZEJS uz remonta laiku

 līdz novembra beigām apmeklētājiem

TIEK SLĒGTS!

Lasīt vairāk

ZINĀŠANAI!

Mežzinis Arturs  BRIKMANIS pieņems apmeklētājus
Vērgales pagasta pārvaldē 5. decembrī

no plkst.9:00 līdz 12:00.

Lasīt vairāk

Aicina nodod izlietotās baterijas

Pāvilostas Bērnu un jauniešu centrā

Stadiona ielā 8, Pāvilostā

Lasīt vairāk

Iespēja atkal nodot makulatūru!

 

Pāvilostā šobrīd ir iespējams nodot makulatūru šādās vietās:

►SIA “Ledusroze” veikalā;

►daudzdzīvokļu māju Dzintaru ielā 95, Dzintaru 97, Dzintaru 99A, Dzintaru 101 un Dzintaru 103 kāpņu telpās speciāli tur atstātajās kastēs;

►vai arī zvanot pa telefonu 29354463 (Antai) un nosaucot konkrētu adresi, kur ir nepieciešams savākt makulatūru.

Lasīt vairāk

UZMANĪBU!

CVK reģistrē parakstu vākšanai

atkārtoti iesniegto likumprojektu

par tautas nobalsošanas likuma grozījumu atcelšanu

Lasīt vairāk

Voldemāra Caunes balva „Gada bibliotekārs darbā ar bērniem un jauniešiem”

Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēka no 2007. gada izsludina konkursu Voldemāra Caunes balvai „Gada bibliotekārs darbā ar bērniem un jauniešiem”, kuru piešķir reizi gadā bibliotekāriem, kuri vispārliecinošāk, aktīvāk un sekmīgāk veicina jaunās paaudzes iesaistīšanu bibliotēku pakalpojumu izmantošanā, motivējot bērnus un jauniešus vairāk lasīt, mācīties un attīstīt savas radošās spējas.

Lasīt vairāk

“3+ Ģimenes kartes” turpmāk izsniegs arī daudzbērnu ģimeņu bērniem un jauniešiem

“3+ Ģimenes kartes” turpmāk izsniegs arī bērniem un jauniešiem, kas mācās. To nosaka šodien Ministru kabinetā pieņemtie grozījumi noteikumos „Valsts atbalsta programmas "Latvijas Goda ģimenes apliecība "3+ Ģimenes karte"".

Lasīt vairāk

Atklāta pirmā pieteikšanās kārta vērienīgā ES fondu pieaugušo izglītības projektā

5. oktobrī atklāta pirmā pieteikšanās mācībām vērienīgā pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, ko īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Tajā ikviens strādājošais vai pašnodarbinātais vecumā no 25 gadiem var paaugstināt savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju ar ES fondu un valsts līdzfinansējumu. Pirmā pieteikšanās izsludināta četrās tautsaimniecības nozarēs, kurās pašlaik visvairāk trūkst kvalificētu darbinieku.

Lasīt vairāk

No 1.oktobra var pieteikties nodokļu atbalsta pasākumam

Ikviens, kam izveidojies nodokļu parāds, no 2017. gada 1. oktobra līdz 2018. gada 2. janvārim var Valsts ieņēmumu dienestā pieteikties nodokļu atbalsta pasākumam. Tā ievaros, samaksājot nodokļu pamatparādu, tiek dzēstas nokavējuma un soda naudas. Atbalsta pasākumam var pieteikties gan privātpersonas, gan komersanti, aizpildot īpaši tam paredzētu iesniegumu. Nodokļu atbalsta pasākums attiecas uz visiem nodokļu veidiem, izņemot nekustamā īpašuma nodokli un solidaritātes nodokli, neatkarīgi no tā, par cik senu laika posmu nodokļu parāds izveidojies. 

Lasīt vairāk

Izstrādāti noteikumi dabas lieguma “Ziemupe” izmantošanai

Lai precīzāk noteiktu aizsargājamās dabas teritorijas atļauto izmantošanu, ir sagatavoti Pāvilostas novadā esošā dabas lieguma “Ziemupe” individuālie aizsardzības un izmantošanas noteikumi, kurus pēc zemes īpašnieku informēšanas plānots virzīt apstiprināšanai Ministru kabinetā.

Lasīt vairāk

Skursteņu tīrīšana un dūmu detektoru uzstādīšana mājokļos novērš traģiskus ugunsgrēkus!

  VUGD atgādina, ka pirms apkures sezonas sākuma ir jātīra sodrēji no dūmeņiem un krāšņu un pavardu dūmkanāliem, ko vislabāk izdarīs atbilstoši apmācīts vai sertificēts skursteņslauķis, taču, ja privātmāju saimnieki zina, kā veikt skursteņu tīrīšanu, viņi to var veikt arī paši.

Lasīt vairāk

Stāsies spēka Ugunsdrošības noteikumu prasības, kurām bija paredzēts pārejas laiks

Šā gada 1.septembrī stāsies spēka trīs “Ugunsdrošības noteikumu” prasības, kurām bija noteikts gadu ilgs pārejas laiks, lai iedzīvotāji, uzņēmumu, iestāžu atbildīgās personas, kā arī ugunsdrošības pakalpojumu sniedzēji varētu sagatavoties jaunajām prasībām un nodrošināt to īstenošanu.

Lasīt vairāk

AKTUĀLIE PROJEKTU KONKURSI

Aktuālie projektu konkursi novada iedzīvotājiem.

Lasīt vairāk

Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas filiālē ir brīvas vakances

Prasībām atbilstoši darba meklētāji sīkāku informāciju var saņemt NVA Liepājas filiālē, Liepājā, Graudu ielā 50; (DARBA INFORMĀCIJAS KABINETS). Tālr. uzziņām: 63427365.

Lasīt vairāk
» 1 2